Search

Przewiewne siedziska Sheru – Walter Knoll & EOOS

Walter Knoll _Sheru chAIR

Walter Knoll jest postrzegany jako marka meblowa nowoczesności, która ze swoją maksymą „mniej znaczy więcej” jest bez wątpienia najbardziej zrównoważoną szkołą projektowania ze wszystkich. Bieżąca kolekcja to najlepszy tego przykład. Krzesło i fotel Sheru uzupełniają ofertę siedzisk o lekkie, przewiewne fotele kubełkowe.

Walter Knoll_Sheru_Campaign_4-5

Krzesło Sheru to oddychające siedzisko kubełkowe firmy Walter Knoll, natomiast fotel SheruAIR to elegancka lekkość wśród foteli.

Firma EOOS zaprojektowała kubełek z genialnym przekrojem. Jak wielcy mistrzowie mody. To sama prostota. Magia. – Markus Benz

Jako przedmiot, Sheru armchAIR ma wyjątkowy efekt przestrzenny wynikający z ekstremalnego zmniejszenia objętości – EOOS

03_Sheru chAIR 50 Walter Knoll

Esencja doskonałości

Wyjątkowość serii modeli Sheru przejawia się w różnorodności i połączeniu materiałów, kształtów i kunsztu. Wraz z EOOS, zespół projektowy Walter Knoll całkowicie przemyślał technologię siedziska kubełkowego. W rezultacie powstało tapicerowane krzesło, które łączy w sobie komfort siedzenia i wentylację.

01_Sheru chAIR Walter Knoll

Jego konstrukcja i ponadczasowa estetyka sprawiają, że jest to nadchodzący klasyk wśród siedzeń kubełkowych. Specjalny język designu – trójwymiarowe krzesło powstało z dwuwymiarowej koncepcji – pokazuje swoją innowacyjną moc.

18_Sheru armchAIR

ChAIR Sheru i ArmchAIR Sheru mówią o miłości Walter Knoll do skóry, tkanin i drewna. Oraz pasji marki do tworzenia efektownych mebli i przestrzeni. Ich różnorodność, niemal nieskończone możliwości kombinacji tkanin, skóry, wybór podstawy i tapicerki sprawiają, że ChAIR Sheru i ArmchAIR Sheru są uniwersalne dla każdego obszaru zastosowania – czy to w nowoczesnym salonie, czy w miejscu pracy.

04_Sheru chAIR 50

To, co pozostaje, ma wartość. Zrozumienie zrównoważonego rozwoju przez niemiecką markę znajduje odzwierciedlenie w elastycznie wymiennych pokrowcach krzeseł i foteli. Ponadto wszystkie elementy można oddzielić w sposób jednorodny.

17_Sheru armchAIR

Miękkie, lekkie, fajne. Doświadczenie maksymalnego komfortu przy minimalnym zużyciu materiałów.

 

Zobacz także:

walter-knoll-precyzja-godna-gabinetu-prezesa

nieznosna-lekkosc-bytu-eoos-dla-walter-knoll

the-farns-eoos-i-mies-van-der-rohe

 

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close