Search

Gwiazda tenisa Dominic Thiem nowym ambasadorem marki Duravit

duravit Dominic Thiem 03

W poniedziałek 10 sierpnia 2020 w Hornbergu  Dominic Thiem i Duravit podpisali umowę o współpracy. Przez następne pięć lat trzeci w światowych rankingach ATP tenisista będzie ambasadorem marki. 

Cieszący się sympatią austriacki sportowiec i Duravit producent designerskich  łazienek ze Szwarcwaldu podzielają swoje zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju, entuzjazm dla precyzji i najwyższe wymagania dotyczące własnych wyników, przez co  doskonale harmonizują.

duravit Dominic Thiem 05

Jestem podekscytowany współpracą z Duravit. To firma z bogatą tradycją i fascynującym portfolio produktów. Stawiają sobie wysokie wymagania i cenią precyzję. Są to również filary sukcesu w tenisie – a zaangażowanie marki na rzecz zrównoważonego rozwoju jest wzorowe. To będzie dla mnie ekscytująca współpraca!” – mówi Dominic Thiem

Dyrektor generalny marki, Stephan Tahy, dodał:

Dominic Thiem jest bardzo lubianą i popularną postacią, doskonale pasuje do Duravit, dzięki swojemu zaangażowaniu w zrównoważony rozwój i wysokim oczekiwaniom co do własnych wyników. Nie możemy się doczekać współpracy z nim! ”

duravit Dominic Thiem 06

Duravit i sportowcy

Po Thomasie Muster i Jürgen Melzer – Dominic Thiem jest trzecim Austriakiem, który znalazł się w pierwszej dziesiątce światowych rankingów. Ponadto Thiem, który odniósł  sukcesy na kortach ziemnych, był pierwszym Austriakiem, który zdobył tytuł ATP na trawie i obecnie zajmuje trzecie miejsce na świecie.

Urodzony 3 września 1993 roku, dorastał w Lichtenwörth, małym miasteczku w Dolnej Austrii. Karierę zawodową rozpoczął w 2012 roku, a wkrótce potem zrobił przełom w turnieju ATP Tour. Dzięki zwycięstwu z Nicolasem Almagro w Buenos Aires w 2016 roku, Dominic Thiem zajmuje  miejsce w pierwszej 15 światowego rankingu.

duravit Dominic Thiem 04

Thiem osiąga swój drugi triumf ATP500 w Rio w 2017 roku. W listopadzie zajmuje czwarte miejsce w światowym rankingu ATP. Dominic Thiem wygrywa finał z Rogerem Federerem w Indian Wells w 2019 roku i sięga po swój pierwszy tytuł mistrzowski. W Barcelonie Open, zdobywa swój trzeci tytuł ATP 500 w finale z Daniiłem Miedwiediewem.

Zaangażowanie producenta w tenis tak naprawdę sięga dawnych czasów. Producent designerskich łazienek na początku XXI wieku sponsorował Alexandra Poppa, innego wielkiego sportowca.

duravit Dominic Thiem 02

Zobacz także:

nowosci-w-serii-duravit-happy-d-2-plus

meble-w-segmencie-ekonomicznym-duravit

starck-t-philippe-starck-dla-duravit

d-1-wzornictwo-i-technologia-duravit

 

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close