Search

Najlepsze wnętrze biurowe | MIKOŁAJSKAstudio

najlepsze wnętrze EPA 2019 fot. Karol Kleszczyk 01

Przyznano prestiżowe nagrody European Property Awards 2019, a co cieszy najbardziej, jury coraz częściej docenia polskich architektów. W tym roku za najlepsze wnętrze biurowe uznano realizację biura MIKOŁAJSKAstudio.

najlepsze wnętrze EPA 2019 fot. Jakub Dziedzic 02

Krakowska pracownia MIKOŁAJSKAstudio od wielu lat specjalizuje się w projektach wnętrz zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Nagroda European Property Awards jest potwierdzeniem najwyższej jakości. Udowadnia, że realizacje architektów opierają się nie tylko na znajomości trendów w aranżacji wnętrz o różnym przeznaczeniu.  Przede wszystkim doceniono umiejętność tworzenia oryginalnych konceptów. Jednak muszą być one poparte rzetelną wiedzą projektową, bogatym doświadczeniem oraz wyjątkowym zmysłem artystycznym.

najlepsze wnętrze EPA 2019
Krystyna Mikołajska i Ida Mikołajska

Nagroda to źródło ogromnej satysfakcji dla właścicielek firmy, Krystyny Mikołajskiej i Idy Mikołajskiej, oraz pracujących z nimi ekspertów. Tym bardziej, że przyznano ją za projekt i realizację własnego biura, wraz z przyległą do niego wzorcownią. Nagrodzoną realizację doceniono za piękne wnętrza i niestandardowe rozwiązania, zapewniające komfortowe warunki prowadzenia biznesu. Zadanie nie było łatwe, ponieważ pomieszczenia, których dotyczyła metamorfoza, mają nietypowy układ. Jest tu wiele zakamarków, wnęk oraz kilka wejść. Jednak architekci MIKOŁAJSKAstudio udowodnili, że nawet tak trudne wnętrze można przekształcić w przestrzeń oryginalną, niebanalnie zaprojektowaną i urządzoną z myślą o funkcji, którą ma pełnić. Mamy zatem w Polsce najlepsze biuro projektowe, które mieści się w najpiękniejszej przestrzeni biurowej. A także kolejny powód do dumy.

najlepsze_wnętrze EPA 2019 fot. Jakub Dziedzic 03

Mat. MIKOŁAJSKAstudio, fot. Jakuba Dziedzica (7)

Mat. MIKOŁAJSKAstudio, fot. Jakuba Dziedzica (5)

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close