Search

„Made in Italy” | Giorgetti w Bostonie

showroom

Made in Italy

Giorgetti, jeden z najlepszych domów projektowych „Made in Italy”, rozszerza swoją obecność w Stanach Zjednoczonych otwierając nowy showroom w Bostonie. Jest to efekt współpracy z jednym z największych lokalnych detalistów nowoczesnego designu, Casa Design Group. Salon mieści się w strategicznej i stylowej lokalizacji, w otoczeniu historycznych budynków przemysłowych z cegły. Obecna reinkarnacja tego miejsca to istne epicentrum sztuki. Właśnie dlatego SoWA Art + Design District mieści się w ścisłej czołówce rankingu dzielnic artystycznych w USA.

showroom
Showroom Giorgetti Boston

Odwiedzający nowy showroom odnajdą w nim pełny styl Giorgetti. Od kultowych dzieł współczesnych najbardziej wpływowych projektantów, po najnowsze projekty i akcesoria dekoracyjne z kolekcji Giorgetti Atmosphere. Ekspozycja współgra ze sobą, dzięki czemu tworzy wciągające i urzekające doświadczenie marki Giorgetti.

Made in Italy
Showroom Giorgetti Boston

W prawdziwym stylu Giorgetti, salon wystawowy oferuje szereg aranżacji, które ujawniają koncepcję stylu życia marki. Styl charakteryzujący się dbałością o szczegóły, najwyższej jakości materiałami i formami stworzonymi, aby trwać. Każdy mebel ma odrębną osobowość, wyjątkową ekspresję zrodzoną z relacji projektanta i rzemieślnika.

Made in Italy
Showroom Giorgetti Boston

Bezcenna jakość

Sposób bycia Giorgetti „Made in Italy” to bezcenna jakość, którą można zobaczyć i wyczuć w każdym miejscu. Od falistych linii fotela Hug i sofy Solemyidea, przez wyrafinowane linie retro szafki Charlotte, po obejmujący kształt fotela All Around. Perfekcję i charakter marki ujrzymy także, gdy spojrzymy nakredens Dia oraz w uderzającym profilu stołu Mizar i czystych liniach sofy Adam.

Made in Italy
Showroom Giorgetti Boston

Wszystkie te ponadczasowe projekty pojawią się w nowym salonie, wraz z sofą Drive, stolikami Blend, fotelami Tilt i Progetti, łóżkiem Altea. Znajdą się tu także gabinetowe Alma i Baron, dzięki czemu miejsce to będzie musiał odwiedzić każdy miłośnik designu „Made in Italy”.

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close