Search

Nowe głośniki Bang&Olufsen

Nowe głośniki Bang&Olufsen

BeoSound 1 oraz BeoSound 2 są bezprzewodowymi systemami głośnikowymi zaptojektowanymi dla wygody, stworzone dla mobilności i wyposażone w imponujące 360 stopni sferycznej magii dźwięku.
Jedynym pewnikiem w zakresie technologii, a może także życia, jest to,
że wszystko się zmienia. Każdy żyje po swojemu, a wyzwanie jakie postawiła sobie firma to stworzenie produktów, które będą się sprawdzać w tak wielu sytuacjach, jak to tylko możliwe. Sposób w jaki żyjemy i pracujemy jest bardziej elastyczny i niesztampowy niż kiedykolwiek dotąd.

BeoSound 1 i BeoSound 2 są odpowiedzią Bang & Olufsen na wciąż zmieniające się codzienne życie; obydwa systemy są ultra elastyczne pod względem użyteczności, podłaczeń i opcji ustawienia – i zapewniają nieporównywalne wrażenia odsłuchowe w promieniu 360 stopni, bez względu na to, gdzie znajduje się głośnik.

“Żyjemy w czasach, gdy każdy chce więcej wolności, a mniej restrykcji. Nikt nie chce być krępowany przez technologiczne ograniczenia”, mówi Marie Kristine Schmidt, Vice President Brand, Design & Marketing i kontynuuje, “BeoSound 1 & 2 są zaprojektowane tak, aby zaspakajać potrzeby współczesnego życia i wypełniać wnętrza naturalnym brzmieniem. Ich wygląd jest dyskretny i jednocześnie mocny, podkreślając przeznaczenie głośników”.

Eleganckie głośniki

Solidna konstrukcja i elegancki profil aluminiowy BeoSound 1 i 2 wtapia się w każde wnętrze z subtelną nutką delikatności i prostoty. Umieść je tam, gdzie chcesz cieszyć się muzyką; na półce, luźno na podłodze, przy stoliku lub nawet na zewnątrz.

Stożkowe korpusy unoszą się lekko nad ziemią, pozwalając rozprzestrzeniać się niskim tonom z jednostek basowych znajdujących się u ich dołu. Są one lekko otwarte u góry ze względów akustycznych, ale poza tym emanują jednolitą powierzchnią aluminium.

BeoSound 1 jest lekkim, przenośnym głośnikiem bezprzewodowym z opcją pracy na baterii dla pełnej mobilności. Ma delikatną bruzdę u góry dla zapewnienia większej wygody przy jego przenoszeniu z miejsca na miejsce.

BeoSound 2 jest nieco większym i potężniejszym bratem. Potrzebuje stałego zasilania by produkować doskonały dźwięk o czystości.

360 stopni zaawansowanej akustyki

BeoSound 1 i 2 są wyposażone w technologię soczewki akustycznej, znanej z klasycznych produktów Bang & Olufsen jak głośniki BeoLab 5 oraz BeoLab 18. Przetwornik akustyczny jest umieszczony na szczycie głośnika, a wydobywający się z niego dźwięk, odbija się i tworzy sferyczny i potężny dźwięk w promieniu 360 stopni.

Bezpośredni streaming muzyki

Wiele opcji połaczeń jak Google Cast, AirPlay, DNLA i Bluetooth oferuje łatwy dostęp z każdego urzazdenia mobilnego i muzycznych aplikacji. BeoSound 1 i 2 posiadają także zintegrowany dostęp do serwisu radiowego TuneIn, podobnie jak do serwisów Spotify i Deezer, taka by można było słuchać muzyki bez użycia smatfonu czy tabletu.

Technologia intuicyjnego czujnika

BeoSound 1 i 2 ma pewną magiczną właściwość – dzięki czujnikom zbliżeniowym umożliwia kontrolę podstawowych operacji na głośniku intuicyjnie. Gdy czujnik wykryje Twoją obecność, jest gotów na Twoje polecenia z interfejsem skierowanym w Twoją stronę. Przesuń palcem
po kółku by zmienić głośność, i w prosty sposób przesuwając palcem
po szczycie głośnika przekazuj inne polecenia.

System multiroom

BeoSound 1 i 2 to najnowsi członkowie rodziny produktów Bang & Olufsen należących do grupy BeoLink Multiroom, które łaczą się w jeden bezprzewodowy system muzyczny w całym domu. Podłącz do ośmiu BeoSound 1 i BeoSound 2 w systemie mutliroom.

Cena BeoSound

BeoSound 1 jest dostępny w salonach Bang & Olufsen, a jego cena to 1400 EURO. BeoSound 2 będzie dostępny od końca października 2016, a jego cena to 1850 EURO.

Zobacz podobne

Made to move – BeoPlay A2

BeoLab 90 – rzemiosło i technologia

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close