Search

PurityCapsule od Slamp oczyszczająca moc światła

PurityCapsule 01 Slamp

Slamp odpowiada na aktualną sytuację związaną z pandemią koronawirusa. Już w marcu 2020 roku, gdy Włochy ogarnęła kwarantanna, zespół badawczo-rozwojowy Slamp podjął wysiłek przekroczenia nowej granicy kreatywności. Firma, od 1994 roku stanowi definicję oryginalnego, ręcznie wykonanego oświetlenia najwyższej jakości. Jednak w PurityCapsule światło otrzymało zupełnie nową funkcję.

Slamp PurityCapsule_04_ph Massimo Listri
Zdjęcie: Massimo Listri

PurityCapsule to urządzenie przeznaczone do codziennego czyszczenia akcesoriów. Dzięki technologii UVC eliminuje 99,99% szczepów wirusów i bakterii w zaledwie 30 sekund. Badania naukowe opublikowane w Virology Journal wykazały, że Covid19 może przetrwać na powierzchni do 28 dni. Preferuje plastik, metal, papier i szkło, czyli materiały, z których składają się akcesoria, używane przez nas na co dzień.

Slamp PurityCapsule _03

Slamp zlecił Wydziałowi Medycyny Molekularnej i Rozwojowej Università degli Studi di Siena przeprowadzenie testów laboratoryjnych. Potwierdziły one, że PurityCapsule eliminuje Sars-Cov2 i najbardziej oporne szczepy bakterii. W zasadzie wszystkie na Światowej Liście najbardziej niebezpiecznych bakterii na świecie WHO.

Slamp PurityCapsule 02

Wszechstronne bezpieczeństwo PurityCapsule

Cykl dezynfekcji trwa tylko 30 sekund. Natomiast eliminuje 99,99% szczepów wirusów i bakterii z przedmiotów używanych codziennie. W tym kluczy, portfeli, okularów, telefonów komórkowych, biżuterii, maseczek na twarz, zabawek dla dzieci i innych akcesoriów, które mogą się zetknąć z koronawirusem i innymi szczepami zakaźnymi.

Slamp PurityCapsule 04

Krótkie cykle PurityCapsule nie stwarzają ryzyka uszkodzenia umieszczonego w nim materiału. Urządzenie przetestowano także w skrajnych warunkach. Jako dowód bezpieczeństwa producent przewiduje 15 lat użytkowania urządzenia.

Slamp PurityCapsule 06
Slamp PurityCapsule 06

Najważniejsza innowacja w PurityCapsule to opatentowana półprzezroczysta kopuła. Pokrywa ją metalizowane, ochronne wykończenie. NIe tylko odsłania niebieski blask, ale jednocześnie chroni oczy przed zagrożeniami fotobiologicznymi. Certyfikat w tej sprawie wydał Departament Medycyny Molekularnej i Rozwojowej Università degli Studi di Siena.

Slamp PurityCapsule 05

Wewnątrz PurityCapsule znajdujemy lustrzane koralowe ramiona, pasujące do reszty wnętrza lampy, w której znajdują się przedmioty osobiste. Podstawa, a także dopasowany uchwyt, w kolorze czarnym lub białym, oferuje dodatkowe światło. W ten sposób, niezależne od żarówki, rzuca dekoracyjny blask na powierzchnię poniżej. System bezpieczeństwa urządzenia wyłącza źródło UV-C w momencie naruszenia kapsuły lub podniesienia kopuły. Dzięki temu eliminuje ryzyko narażenia oczu lub skóry.

Slamp PurityCapsule_02_ph Massimo Listri

Zobacz także:

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close