Search

Rafael od Ethimo zaprasza do stołu

rafael ethimo paola navone 02

Paola Navone oraz Ethimo po raz kolejny zaskakują i fascynują, przedstawiając zupełnie nowe podejście do jadalni. Dzięki wyjątkowej wizjonerskiej kreatywności projektantki i doświadczeniu marki Ethimo, nawet stół do jadalni staje się ekscytującym „projektem”. Rafael potrafi więc przekształcić każdą jadalnię w elegancki, oryginalny styl bycia.

rafael ethimo paola navone 06

Pierwotnie pomyślany jako linia wypoczynkowa, Rafael wprowadza się teraz także do jadalni. W związku z tym pojawiły się stoły w różnych rozmiarach oraz małe fotele. Z cała kolekcją łączy je ten sam egzotyczny urok i nieodparte wrażenie nieformalnej przyjemności.

rafael ethimo paola navone 04

Rafael i niezwykła biesiada

Precyzyjne w dotyku materiały, blaty o fascynującym wyglądzie i detale stworzono, aby stoły i krzesła Rafael stanowiły wyjątkowy zespół. Jego zadanie to stworzenie nie tylko nowego doświadczenia kontaktu z naturą, ale także nowego sposobu na spożywanie posiłków na świeżym powietrzu.

rafael ethimo paola navone 01

Klasyczny marmur występuje jako blat obok emaliowanego kamienia lawowego w intensywnym kolorze. Ta druga opcja podkreśla materiał i przypomina różne barwy morza, stają się nieregularnymi wzorami na blatach. Kamień i marmur precyzyjnie wykończono, aby nadać im niezwykłą asymetrię i geometrię. Powstały kształty, które „otulają” gości, pozwalając im odkrywać nowe doznania kulinarne w towarzystwie. Dostępne w dwóch rozmiarach stoły charakteryzują się taką samą wytrzymałością strukturalną i ciepłem, jak elementy Rafael z drewna tekowego szczotkowanego lub marynowanego.

rafael ethimo paola navone 05

Bajeczne efekty stworzone przez połączenie szlachetnych materiałów, takich jak drewno i kamień, pozwolą wyróżnić się każdej aranżacji. Stół do jadalni Rafael jest również dostępny w trzeciej wersji – w całości z drewna tekowego i z okrągłym blatem. W tym przypadku blat można dodatkowo uzupełnić o mocno charakterystyczny i bardzo funkcjonalny element. Lazy Suzan, bo o niej mowa, to obrotowa taca z marmuru o średnicy 110 cm.

rafael ethimo paola navone 03

Dla idealnej równowagi między komfortem a designem, Paola Navone dopasowała małe foteliki do stołów Rafael. Ergonomiczne i wygodne, łączą strukturę z drewna tekowego z siedziskiem z zaskakującego splotu Light Grey Round Rope. W ten sposób podkreślają niepowtarzalny eklektyczny charakter, który panuje w całej kolekcji. Szare plastikowe podstawy konstrukcji są eleganckim, ale funkcjonalnym „dziwactwem”. Mocne linie, piękne materiały i energetyczne kolory w stołach i krzesełkach Rafael tworzą ciągłość z całym projektem.

rafael ethimo paola navone 08

Kolekcja Rafael do jadalni to „hołd” dla współczesnego stołu jadalnianego w ogrodzie. Nadaje indywidualną wyjątkowość i kreatywny charakter wnętrzom mieszkalnym i podkreśla luksusowe przestrzenie kontraktowe, w oryginalnej, wyrafinowanej interpretacji biesiadowania.

RAFAEL-loungebed-by-Paola-Navone-x-Ethimo-Photo-by-Bernard-Touillon-courtesy-of-Ethimo

Zobacz także:

https://pointofdesign.pl/design/zimowa-opowiesc-wedlug-ethimo/

https://pointofdesign.pl/design/meble-tarasowe-outdoor-w-roku-2020/

https://pointofdesign.pl/design/meble-do-ogrodu-2021/

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close