Search

Zimowa opowieść według Ethimo

ALLAPERTO_Mountain_MThun&ARodriguez ethimo zimowa opowieść 01

Ethimo celebruje najzimniejszą porę roku za sprawą nowych propozycji na spędzanie czasu na świeżym powietrzu w górach. W ten sposób marka naturalnie rozwijają swoją wizję przestrzeni do życia na zewnątrz w dobrze zaprojektowanym komforcie. Właśnie tak powstaje zimowa opowieść Ethimo.

ethimo zimowa opowieść KNIT_highback_PNorguet (2)
KNIT | design: Patrick Norguet


W swym koncepcyjnym kontinuum Ethimo ociepla atmosferę i mebluje najbardziej wyrafinowane górskie przestrzenie na świeżym powietrzu. Wszystko dzięki rozwiązaniom, które spełniają podstawowe wymagania dotyczące długowieczności, jakości i komfortu. Z kolei te cechy ujawniają autentyczną przyjemność z przebywania na łonie przyrody. Dlaczego nie cieszyć się jej urokiem i korzystać z niesionej przez nią harmonii przez cały rok?

ALLAPERTO_Mountain_MThun&ARodriguez ethimo zimowa opowieść 02
ALLAPERTO | design: Matteo Thun & Antonio Rodriguez

Ogrody zimą, górskie chaty, panoramiczne tarasy, ekskluzywne spa, eleganckie kurorty, urocze miejsca do siedzenia na zewnątrz. Tak więc zimowa opowieść Ethimo dotyczy właśnie tych miejsc z ich tradycyjnym powołaniem. Chodzi oczywiście o spokój, dbanie o ciało i o umysł oraz o relaksującą zabawę.

ethimo zimowa opowieść KILT_MZiliani
KILT | design: Marcello Ziliani

Dostosowane wersje mebli z oferty Ethimo natychmiast wywołują wrażenie prawdziwego komfortu i dobrego samopoczucia. W górskiej scenerii najbardziej znane meble na nowo odkrywają atrakcyjność swojego designu. Ponownie ukazują swą zdolność do tworzenia wygodnych, intymnych i funkcjonalnych przestrzeni.

W rzeczywistości zimowa opowieść Ethimo odzwierciedla piękno alpejskiego krajobrazu. Dzięki świeżym teksturom, tkaninom i splotom meble opierają się niskim temperaturom i zachowują naturalne piękno przez długi czas. W ten sposób Ethimo inspiruje nowe doświadczenia z życia na świeżym powietrzu – nawet w zimie.

ethimo zimowa opowieść RAFAEL_lounge collection_PNavone
RAFAEL | design: Paola Navone

Nowe obszary outdooru

Zimowa opowieść Ethimo ma oczywiście swoich bohaterów. Pierwszy z nich to Rafael, kolekcja wypoczynkowa zrodzona z kreatywności wybitnej Paoli Navone. Choć zaopatrzony w nowe specjalne tkaniny dopasowane do zimowego nastroju, dodatkowo ocieplają go intensywne niuanse. Rafael nie traci nic ze swoich tubylczych korzeni, lecz przenosi ducha pierwotnych plemion w góry. Dzianinowe tekstury i miękkość w dotyku łączą się z materiałowym urokiem kolekcji. Rafael po raz kolejny nawiązuje do połączenia natury i designu, jednocześnie sugerując wciągająca elegancję. Nawet wśród ośnieżonych szczytów.

GrandLife_CPillet.jpg ethimo zimowa opowieść
Grand Life | design: Christophe Pillet

Kolekcję Grand Life zaprojektował Christophe Pillet, a jej nazwa w pełni odzwierciedla jej największe walory. Dzięki doskonałemu stylowi u hojnym proporcjom siedziska oraz leżaki idealnie sprawdzą się w najbardziej ekskluzywnych kurortach. Z kolei Allaperto to pierwsza linia mebli outdoorowych na dużych wysokościach, którą Ethimo stworzyło we współpracy ze Studio Thun.

ALLAPERTO_Mountain_MThun&ARodriguez ethimo zimowa opowieść 03
ALLAPERTO | design: Matteo Thun & Antonio Rodriguez

Nowa oferta, czyli zimowa opowieść Ethimo, sugeruje styl życia, który jest wyrafinowany, medytacyjny i bogato sugestywny. Inspirujący.
Odzwierciedla wyjątkowy, niepowtarzalny styl Ethimo Mountain.
W ten sposób producent po raz kolejny potwierdza jak łączyć przestrzeń wewnętrzną i zewnętrzną, ze szczególnym uwzględnieniem relacji z naturą. Ten kierunek kształtuje wizję przestrzeni na świeżym powietrzu jako fundamentalnego elementu naszego dobrego samopoczucia.

Zobacz także:

https://pointofdesign.pl/design/meble-do-ogrodu-2021/

https://pointofdesign.pl/temat-dnia/salon-w-ogrodzie-czyli-otwarcie-letniego-sezonu/

https://pointofdesign.pl/design/meble-tarasowe-outdoor-w-roku-2020/


.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close