Search

Stylowy debiut SPo1- nowy concept store „Over/Under” w NYC

SPo1

Wkraczanie do nowego towarzystwo często bywa niezręczne. Inaczej jest w przypadku australijskiej marki meblowej Spo1. Firma wypłynęła pewnie na amerykański rynek, otwierając elegancki concept store o nazwie „Over/Under” w Nowym Jorku. Wnętrze zostało zaprojektowane przez Ladies & Gentlemen Studio. „Over/Under” znajduje się na parterze DDG’s XOCO 325, w samym sercu Soho. Sklep będzie także pełnił rolę miejsca spotkań podczas trwania NYCxDesign.

Ladies & Gentlemen Studio doskonale podeszło do tematu, sprytnie wykorzystując przestrzeń XOCO 325. Stworzyli tam miejsce, w którym rozmazują się linie oddzielające showroom, mini scenę oraz przestrzeń publiczną. Jest to ich pierwszy poważny projekt wnętrza. Znajdziemy tu stylowe minimalistyczne meble SPo1 oraz oświetlenie, rzeźby i akcesoria marki Ladies & Gentlemen. Wszystko to robi niesamowite wrażenie na kliencie, powoduje, że zatrzymuje się przy każdej wystawie osobno, próbując produkty.

„Over/Under”- unikatowy minimalizm

“W naszym projekcie, poszerzyliśmy wizję naszej kreatywności. Można zauważyć to w każdym obiekcie z osobna, a także spoglądając na salę jako całość”, mówi współzałożyciel Ladies & Gentlemen Studio, Jean Lee. „Over/Under” pokazuje zbieżność tego, co mają do zaoferowania oby dwie firmy, jako produkty całkowicie odmienne, ale uzupełniające się- w wielu aspektach związane ze sobą, ale na swój sposób unikatowe.

W tak eleganckim anturażu , “Over/Under” prezentuje ciepło ekskluzywnych materiałów oraz włoskie rzemiosło mebli do wnętrz oraz na zewnętrz, marki SPo1. Dywany na ekspozycji to w większości projekty CC Tapis. Perfekcyjnego szlifu dodają wnętrzom dzieła sztuki wyselekcjonowane przez Ladies & Gentlemen Studio. W sklepie znajduje się także księgarnia, projektu Awindow studio oraz Various Projects Inc.

Zobacz także:

Rockowe meble Lenny’ego Kravitza

Nowy concept store Molteni&C w Mediolanie

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close