Search

Designerskie meble dla dzieci od Vondom

designerskie meble dla dziecie Love Vondom 01

Miłośników dobrego wzornictwa przybywa z roku na rok przybywa, i to bez względu na wiek. Jak wiadomo dzieci to także ważna cześć rynku, nic więc dziwnego, że producenci rozszerzają portfolio także o produkty dedykowane najmłodszym. Designerskie meble dla dzieci to nie tylko słynne krzesło Panton w wersji Junior marki Vitra. Teraz także Vondom pokazał mini wersje dwóch swoich wcześniejszych projektów. Chodzi oczywiście o Love Chair oraz krzesło Voxel. Dzieci szybko wyłapują to co dobre, dlatego warto przyzwyczajać je do jakościowego designu już od najmłodszych lat.

designerskie meble dla dziecie Love Vondom 02
Love

Designerskie meble dla dzieci – wersje mini

Kolekcję Love Chair zaprojektował Eugeni Quitllet pod wpływem inspiracji koncepcji miłości. Uczucia dotykającego zarówno ciała jak i duszy. Wrażenia, które pozornie niewidoczne, potrafi upiększyć wszystko na co patrzymy. Technologia produkcji oparta na technice wtryskowej umożliwia zawrzeć w każdym egzemplarzy odrobinę indywidualizmu. Tą osobowość widać w prostych i krzywiznach sylwetki, która w naturalny, organiczny sposób pozwala spasować się z kolejnym egzemplarzem.

designerskie_meble_dla_dziecie_Love_Vondom 03
Love

Ta kolekcja sprawdza się zarówno we wnętrzach jak i w ogrodzie, a co najistotniejsze – jej część jest także zrównoważona. Ponadto kolekcja ta jest częścią eko-inteligentnego zobowiązania, Vondom Revolution, opartego na optymalizacji zasobów naturalnych Morza Śródziemnego. Zainspirowana morską bryzą i teksturami, powstała zrównoważona alternatywa dla krzeseł Love. Te stworzone z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu z Balearów, zachwycają ekskluzywnymi kolorami. 

designerskie_meble_dla_dzieci Voxel Vondom 05
Voxel

Natomiast krzesło Voxel to idealny konceptualny element architektoniczny do każdej przestrzeni. Na podstawie Vertex Chair, dobrze zanego dzieła Vondom. Ma unikalny kształt konstrukcyjny, kanciasty i fasetowany, możliwy tylko dzięki produkcji metodą formowania wtryskowego. Jego ciężar rozkłada się w sposób zrównoważony dzięki elegancko zaprojektowanemu kształtowi. Lekki korpus ułatwia transport i ustawienie. Autorem projektu krzesła, fotela i krzesła w wersji mini tej kolekcji jest słynny Karim Rashid.

 

 

Zobacz także:

https://pointofdesign.pl/design/surrealizm-a-projektowanie-dzisiaj-vitra-design-museum/

https://pointofdesign.pl/design/taiga-beach-club-plazowanie-z-vondome/

https://pointofdesign.pl/design/verner-panton-stymulator-wyobrazni/

https://pointofdesign.pl/design/krzesla-do-domu-i-ogrodu-love-chair/

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close