Search

Nowy Jork w Madrycie – nowy hotel Only You

Hotel Only You w Madrycie

Nowy Jork w centrum Madrytu

Przestronne, industrialne lofty nierozłącznie kojarzone są z atmosferą wielkiego Nowego Jorku. Twórcy nowego hotelu Only You w Madrycie zdecydowali się jednak zmienić to założenie i zaprojektować hiszpański obiekt w tym właśnie stylu. Hotel znajduje się w centralnej części dzielnicy Atocha, jedynie kilka minut spacerem od Retiro Park oraz słynnego madryckiego Triangle of Art.

Stylizowane wnętrza

Za projekt wnętrz Only You odpowiedzialny jest hiszpański projektant Lázaro Rosa Violán, rezydujący na co dzień w Barcelonie. Każde z siedmiu pięter hotelu jest swojego rodzaju hołdem dla nowojorskiej architektury wnętrz. 205 pokoi hotelowych łączy w sobie amerykański styl industrialny i śródziemnomorskie materiały oraz tekstury. Ściany i posadzki pokryte zostały fabrycznymi płytkami ceramicznymi, surową cegłą, dopełnione nowoczesną sztuką i lustrzanymi ścianami.

Atrakcje dla gości

Nowy Jork najwyraźniej wybrzmiewa w publicznych przestrzeniach hotelu. Do elementów zapożyczonych z amerykańskiej kultury należy bar (stworzony we współpracy z Seagram’s Gin) serwujący słynne drinki rodem z Manhattanu. Dalej znajduje się piekarnia The Bakery by Mama Framboise, serwująca pączki i makaroniki. Restauracja, której szefem jest Javi, oferuje za to miks smaków latynoamerykańskich oraz azjatyckich. Na najwyższym piętrze znajduje się restauracja połączona z barem, YOUniverse, z której podziwiać można panoramę imponującej, hiszpańskiej stolicy.

 

Zobacz także:

Kolekcja Gucci wiosna/lato 2017

Sezon S/S 2017 według Yves Saint Laurent

 

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close