Search

Biurko w stylu Made in Italy

Kolekcja akcesoriów biurkowych Salvatori_pointofdesignpl

Włoska marka Salvatori, specjalizująca się w wyrobach z kamienia naturalnego, słynie z eleganckich, ponadczasowych projektów mebli i akcesoriów. Tym razem na designerski warsztat kładzie wyposażenie miejsca pracy.

Kolekcja akcesoriów biurkowych Salvatori.

Prostą formułą optymalizacji wydajności i koncentracji jest schludne, zorganizowane biurko, ale to nie znaczy, że musisz rezygnować z estetyki. Włoski producent gorąco wierzy, że funkcja i forma mogą współistnieć, a ich oferta akcesoriów biurkowych jest świadectwem tej filozofii.

 

Fontane Bianche by Salvatori – wszechstronność i styl

Elisa Ossino lubi zabawę w geometrię. Ten zestaw modułowych tac z kolekcji Fontane Bianche jej projektu, to idealny sposób na uporządkowanie biurka. Składający się z czterech kwadratowych i prostokątnych mini-tac z marmuru Bianco Carrara lub wapienia Pietra d’Avola zamkniętych w metalowej ramie, wszechstronny projekt pasuje do każdego stylu, od tradycyjnego po współczesny.

 

Tace modułowe Fontane Bianche, projekt: Elisa Ossino dla Salvatori.

Lui&Lei – elegancka gra kontrastów

Vincent van Duysen skomponował pomysłowy kontrast między ciepłem ciemnobrązowej skóry i chłodnymi, klasycznymi tonami marmuru Bianco Carrara, tworząć zgrabny pojemnik do przechowywania pióra, o nazwie Lui&Lei. To zwodniczo prosty cylinder, który dodaje elegancji i wyrafinowania każdemu biurku, a przy tym w pełni oddaje estetykę belgijskiego architekta i designera.

Pojemniki na pióra i długopisy Lui&Lei, projekt: Vincent van Duysen dla Salvatori.

Balansująca ramka Salvatori – osobisty charakter

Żadne biurko nie jest kompletne bez zdjęcia najbliższej osoby, a ramka Balancing, projektu Studiocharlie, stanowi idealne tło. Dzięki okrągłemu szklanemu krążkowi ułożonemu na złożonym arkuszu polerowanego mosiądzu cenne zdjęcie jest wyświetlane w stylu i staranności, na jaką zasługuje.

Ramka na zdjęcia Balancing, projekt: Studiocharlie dla Salvatori.

Zobacz także:

To właśnie miłość do kamienia | Salvatori w Piet Boon

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close