Search

Kolekcja łazienkowa HUG łączy marmur i drewno

kolekcja łazienkowa Kreoo_HUG_tub design Matteo Nunziati

Dwa najbardziej znane i cenione naturalne materiały, czyli drewno i marmur, występują w roli głównej w projekcie autorstwa Matteo Nunziatiego. Umywalka i wanna HUG marki Kreoo, wprowadza wyszukaną równowagę między dwoma elementami, które – choć zupełnie inne – wzajemnie się wzmacniają. Ta kolekcja łazienkowa zdecydowanie wyróżnia się na tle designerskich propozycji do tej strefy mieszkania.

kolekcja łazienkowa Kreoo_HUG_tub and sink_design Matteo Nunziati (1)

HUG to nazwa, która łączy dwa nowe produkty z kolekcji. Pomyślane jako duet, lecz równie świetnie sprawdzające się w roli solistów.

Kreoo_HUG_sink_design Matteo Nunziati

Marmur i drewno, jako jedne z najszlachetniejszych naturalnych materiałów, zespojono, a w zasadzie zszyto z krawiecką precyzją. Solidność i połysk kamienia wita uczucie ciepła i spokoju drewna eukaliptusowego, niezwykłego materiału do łazienki.

kolekcja łazienkowa Kreoo_HUG_sink_design Matteo Nunziati_ (2)

Kamienne żyłkowania zbliżają się do fryzów rysunku eukaliptusa, sugestywnego drewna figuralnego, tworząc dwa wolnostojące przedmioty o niepowtarzalnych niuansach. Eleganckie i funkcjonalne elementy wyposażenia charakteryzując się ponadczasowym stylem, które razem tworzą poczucie jedności w otoczeniu łazienki.

Kreoo_HUG_sink_design Matteo Nunziati_ (1)

Przestrzenie mieszkalne uwzględniono w projekcie zarówno dla wanny, jak i dla zlewu. Zdecydowanie ich niepospolity wygląd niejako wymusza ustawienie ich w centrum przestrzeni. Jednak, w przypadku umywalki, powstała również wersja chowana, co optymalizuje jego użycie. W wolnostojącym zlewie znajdziemy również wewnętrzną komorę.

Kreoo_HUG_tub_design Matteo Nunziati (2)

Elegancja i liniowość kształtów, którymi wyróżnia się ta kolekcja łazienkowa, zachwyca. Matteo Nunziati zaprojektował je tak, aby łatwo było wykorzystać te elementy w projektach hotelarskich, a także w środowiskach mieszkalnych.

 

Zobacz także:

agape-sanktuarium-dla-duszy-i-ciala

aranzacja-lazienki-umywalki-ktore-przecza-nudzie

salvatori-1-dzien-w-paryzu

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close