Search

Living Divani i piękni dwudziestoletni

living divani wall

Wyobraźnia, kreatywność i wpływy różnych stylów oddają hołd przeszłości z myślą o przyszłości. Living Divani świętuje podwójne urodziny, ponieważ dokładnie 20 lat temu narodziły się Bloom i Wall. Produkty, które interpretują rygorystyczną i wyrafinowaną, a jednocześnie młodzieńczą, zabawną i artystyczną esencję marki. Niektóre meble powstały nie wyłącznie w celu wyposażenia domu, ale także weszły w nowe tysiąclecie, wprowadzając nową estetykę i komfort. Dwa z nich to produkty, które świętują 20 lat istnienia, w ciągu których nigdy nie przestały zadziwiać, zachwycać i bawić. Ta dojrzałość pozwala mówić o Bloom i Wall w kategorii współczesnej klasyki designu.

living divani bloom 01

Pierwszym pięknym dwudziestolatkiem jest fotel Bloom, w różnych kombinacjach materiałowych, po który często sięgają młodzi artyści, gdyż wyraża artystyczne zacięcie. Z drugiej dwudzieste urodziny obchodzi rewolucyjna sofa Wall, idealna do tworzenia niekończących się kompozycji, które dostosowują się do każdego projektu mieszkaniowego lub kontraktowego.

living divani bloom 02

Zawsze zachwycający Bloom od Living Divani

Z pozoru prosty fotel Bloom, jak sama nazwa wskazuje, kryje w sobie wewnętrzną złożoność i piękno, dokładnie jak otwierający się właśnie pączek kwiatu. Stalowa konstrukcja podtrzymuje otaczającą skorupę, której kolor harmonijnie kontrastuje ze skórzaną tapicerką siedziska. Dzięki delikatnej i niekonwencjonalnej gracji Bloom zawsze rozkwita. Wyjątkowe i eleganckie kombinacje dają możliwość relaksu, wywołując wrażenie subtelności i delikatności. Podobnie jak przyroda, która cyklicznie się odradza, Bloom, zaprojektowany przez Piergiorgio Cazzanigę, nigdy nie przestaje zadziwiać. Nowe wcielenia pozwalają każdemu na swobodną wypowiedź. Na tworzenie coraz to świeższych interpretacji nawet za pomocą niezwykłych i innowacyjnych narzędzi.

Wall 01

Wyznacznik nowego porządku, czyli Wall od Living Divani

Wall przywołuje gładką i odsłoniętą powierzchnię muru: kwadratowe linie i ostre rogi dla sofy o surowym i mocnym charakterze. Nietypowe rozmiary siedzisk, oparć i podłokietników to swobodnie łączona płyta, dzięki której sofa kształtuje się w przestrzeni, ożywiając ją kontrastami świateł i odcieni. Model, zaprojektowany przez wizjonera jakim bez wątpienia jest Piero Lissoni, reprezentuje zanurzenie w nowoczesności. To także symbol wejścia Living Divani w nowe tysiąclecie. Z ewolucji Wall narodziły się niektóre z najbardziej kultowych produktów marki, takie jak Extra Wall i jego zmiękczona wersja Extrasoft. Do obejrzenia w showroomie Kari Mobili.

Zobacz także:

living-divani-uzupelnia-serie-era-pieknym-biurkiem

living-divani-50-30-album-o-25-projektach

the-uncollected-collection

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close