Search

Poggesi – feeria kolorów ogrodowych parasoli

Poggesi Rooftop Joint amb

Od ponad pięćdziesięciu lat firma Poggesi produkuje wysokiej jakości parasole, zorientowane na projekt i szyte na miarę. Wszystkie powstają zgodnie z opatentowanym procesem oscylującym między rzemiosłem a produkcją przemysłową. Dzięki temu przechwytuje charakterystyczne aspekty obu tych sposobów produkcji. W ten sposób tworzy unikalne i całkowicie dostosowywalne produktów. Teraz florencka firma poszerzyła ofertę o szeroką gamę parasoli ogrodowych w różnych wymiarach, formach i kolorach. Można je w pełni personalizować na życzenie, jak w prawdziwym warsztacie rzemieślniczym.

Poggesi_JOINT_amb florence

Poggesi prowadzi ciągłe badania nowych technologii i nowych technik obróbki. Ich efekty, w połączeniu z wysokiej jakości surowcami, gwarantują realizację produktów, które łączą w sobie formę i funkcję. Eleganckie, oryginalne i subtelne wzornictwo współistnieje z takimi cechami, jak trwałość, funkcjonalność i wszechstronność. Dzięki dużej różnorodności form, wymiarów, baz i wykończeń zarówno dla tkaniny, jak i struktury, produkty Poggesi zapewniają komfort i wyrafinowanie w każdej przestrzeni zewnętrznej. Idealnie i harmonijnie dostosowują się także do każdego typu architektury, odpowiadając na potrzeby estetyki. Odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz trwałe stanowią doskonałe uzupełnienie przestrzeni zewnętrznych zarówno klientów kontraktowych, jak i prywatnych.

Poggesi_JOINT_amb seaside

Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, outdoor cieszy się popularnością i otwiera na towarzyskie spotkania praktycznie przez cały rok. Nawet tutaj trafiła więc koncepcja wyróżniającej się personalizacji i solidności. Dlatego właśsie na głównego bohatera sezonu Poggesi wybiera model JOINT. Ten boczny parasol ogrodowy zaprojektował dyrektor artystyczny marki –  Robert Semprini. Sam JOINT łączy w sobie harmonię estetyczną z najnowszymi technologiami systemów dachów słonecznych. Ten parasol wyróżnia się eleganckim, wszechstronnym i lekkim designem, ale ze szczególnym naciskiem na wszystkie możliwe kombinacje kształtu, struktury i koloru zarówno materiału, jak i struktury.

Poggesi_JOINT

Gwiazda marki Pogessi – JOINT

Produkowany od podstaw w fabryce Poggesi, JOINT jest wykonany z najlżejszego aluminium i najlepszej jakości stali nierdzewnej. Pokrywają je lakiery proszkowe o termoutwardzalnej powłoce na bazie poliestru, dzięki czemu producent gwarantuje zarówno personalizację koloru jak i odporność na korozję, trwałość i niepodważalną wytrzymałość.

poggesi joint red

Poggesi, podobnie do innych firm sygnujących swoje produkty metką „made in Italy”, łączy kunszt manufaktury z produkcją  przemysłową. Oznacza to dbałość o szczegóły, estetykę i personalizację, przy jednoczesnej gwarancji bezpieczeństwa za sprawą zaawansowanych technologii i najwyższej jakości surowców.

poggesi joint roof

Zobacz także:

meble-tarasowe-outdoor-w-roku-2020

talenti-uzdolnione-z-nazwy-i-z-natury

klasyki-designu-i-nowosci-w-ogrodzie

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close