Search

Witryna szklana w garderobie ZAJC

3 ZAJC_garderoba_witryna

Witryna szklana ma za zadnie eksponowanie zawartości. Pewnie dlatego rekordy popularności biją przeszklone garderoby. Do odnalezienia rzeczy wystarczy minuta, a sam mebel pięknie zdobi wnętrze. Szkło i aluminium grają główną rolę w garderobie marki ZAJC, znanej powszechnie jako producenta najwyższej jakości kuchni. Jak widać manufaktura z Poznania ma o wiele więcej do zaoferowania.

1 ZAJC_garderoba_ witryna szklana

Nowa garderoba ZAJC to miks wyszukanego designu z funkcjonalnością. Mebel jest lekki i wytworny, przez co niezwykle efektowny. Ale najważniejsze są detale i praktyczne rozwiązania, które sprawiają, że ta garderoba to prawdziwe dzieło sztuki meblarskiej. A znajdziemy w nim dobrze doświetlone ledami wnętrze, wysuwane wieszaki na spodnie, czy ustawione pod kątem półki na buty, wykończone skórą ekologiczną. Każdą z sekcji dedykowano innemu rodzajowi odzieży, co automatycznie skłania nas do utrzymania większego porządku.

2 ZAJC_garderoba_witryna

Witryna szklana i prosta nawigacja

Szybkie i łatwe znalezienie rzeczy w dużych szufladach ułatwiają częściowo przeszklone fronty. Natomiast na drobne akcesoria i biżuterię przeznaczona jest wewnętrzna komoda z niewielkimi szufladkami. Wyposażenie uzupełniają akcesoria w duchu dawnej elegancji. Należą do nich stojaki na kapelusze wykonane ręcznie przez lokalnego rzemieślnika oraz drewniane włoskie wieszaki, na których można zamówić… monogram.

5 ZAJC_garderoba_witryna

Ten luksus, dzięki wysokiej jakości wykonania mebla, zostanie z jego użytkownikami na długo. Stając się świadkiem zmian w modzie i kapsułą czasu dla ponadczasowych perełek krawiectwa.

6 ZAJC_garderoba_ witryna szklana

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close