Search

Giorgetti design czyli szkatułka z kosztownościami

Giorgetti_atelier Milano

Giorgetti Atelier na via Serbelloni w Mediolanie to konceptualna przestrzeń nowej generacji. Tu z klasycznego salonu ożywa reprodukcja eleganckiej, domowej scenerii, wyposażonej w elementy zaprojektowane przez firmę. W ten sposób Giorgetti eksponuje fragment życia codziennego, w którym elementy designu przeplatają się ze sobą.

Domus | design: Carlo Colombo i Centro Ricerche Giorgetti
Domus | design: Carlo Colombo i Centro Ricerche Giorgetti

Atelier reprezentuje pulsujące serce, w którym firma prezentuje kulturę swojego projektowania, przedstawiając wnętrza w stylu współczesnego życia. Poza tym oferuje doświadczenie sensoryczne, zapraszając publiczność do wejścia do świata Giorgetti na wyjątkowej, kameralnej i domowej scenie.

Giorgetti_AtelierMilano 02

Historia i unikalny urok Giorgetti

Tradycja Giorgetti sięga ponad 100 lat wstecz, kiedy firma rozpoczęła swoją działalność w słynnej z doskonałego rzemiosła miejscowości Brianza. W tym samym miejscu kontynuuje  i nadal rozwija się w innowacjach, zachowując dziedzictwo swojego doświadczenia w produkcji mebli. Wyjątkowość Giorgetti polega na tym, że jakość i innowacje są częścią jego życia.

Giorgetti_AtelierMilano_2020_point of design
Łóżko Adam | design: Carlo Colombo, 2020

Atmosfera Giorgetti nigdy nie jawi się jako przestrzeń ascetyczna, pozbawiona osobowości, wręcz przeciwnie, emanuje elegancją, trzeźwością i zdecydowaniem. Jego styl we wnętrzu można natychmiast zidentyfikować i zdefiniować jako „styl Giorgetti”, niepowtarzalny i oryginalny, charakteryzujący się u źródła swoją nietypową wyjątkowością.

Giorgetti_AtelierJakarta_01
Giorgetti Atelier Jakarta

Wartości te materializują się w produktach, które odrzucają zwyczajność, tworząc ekskluzywne i wszechstronne rozwiązania. Jednocześnie firma szanuje i kultywuje swój wyrafinowany i niepowtarzalny charakter, który uwodzi pięknem oryginalnych kontrastów.

Giorgetti_AtelierMilano_202o point of design 02
Domus | design: Carlo Colombo i Centro Ricerche Giorgetti

Każdy element jest unikalny w swoim rodzaju. To dzięki zamiłowaniu do detali, nieodłącznej jakości technologicznej i materiałowej, ale także doskonałości samego projektu. Giorgetti udowadnia, że można tworzyć dzieła wolne od formalnych konwencji, które istnieją szczęśliwie obok siebie w dowolnym miejscu, niwelując kulturowe i czasowe dystanse.

Jacht MCY76 | architekci- Carlo Nuvolari e Dan Lenard
Jacht MCY76 | architekci: Carlo Nuvolari & Dan Lenard

Jakość „Made in Italy”

Produkty wytwarzane przez Giorgetti to doskonały przykład jakości „Made in Italy”. Począwszy od projektu, kreatywności i stylu, aż po samą produkcję, cały proces w całości przebiega we Włoszech. Wszystko dzieje się pod okiem wysoko wykwalifikowanego personelu posiadającego duże doświadczenie i umiejętności. W branży meblarskiej to uznani specjaliści..

Giorgetti_move_01
Fotel Move | design: Rossella Pugliatti

Produkty Giorgetti są funkcjonalne i wykonane z trwałych materiałów wysokiej jakości oraz wykonane za sprawą przyjaznych dla środowiska wydajnych technologii. Produkcja rzemieślnicza Made in Italy przewyższa logikę produktu standardowego i gwarantuje wysoki poziom jego dostosowania.

Giorgetti | Gabinet w Kijowie, Ukraina
Giorgetti | Gabinet w Kijowie, Ukraina

Tradycja i innowacja

Tradycja stolarstwa wraz z postępem technologicznym stworzyła dziedzictwo, na którym można polegać i któremu można zaufać. To właśnie gwarancja jakości w pozyskiwaniu i przetwarzaniu najlepszych materiałów.

Aspara-Giorgetti-design-Ludovica-Roberto-Palomba
Sofa outdoorowa Aspara | design: Ludovica + Roberto Palomba

Giorgetti tworzy funkcjonalne, współczesne dzieła o niepowtarzalnym stylu. Łączy mistrzowskie rzemiosło z tradycją stolarską, charakterystyczną dla firmy od dawna. Wykorzystuje przy tym wyrafinowany park maszynowy i najnowocześniejsze technologie produkcji.

Pegaso | design Roberto Lazzeroni
Łóżko Pegaso | design: Roberto Lazzeroni

Innowacyjny park maszynowy zastosowany przy produkcji kolekcji Giorgetti pozwala na kształtowanie drewna z poszanowaniem jego natury. Gwarantuje także absolutną precyzję podczas wykonywania detali.

Giorgetti_GK01_1
Kuchnia GK 0.1 | design: Centro Ricerche Giorgetti

Jeśli dodamy do tego niezastąpione dzieło rzemieślników, otrzymujemy produkty Giorgetti, które cieszą urokiem unikalnych ręcznie robionych przedmiotów. Końcowy produkt rodzi się z rzadkiego i cennego podejścia do rzemiosła. Jednocześnie stale wprowadzane są innowacje w technikach produkcji, mające na celu poprawę obróbki drewna i dbałość o szczegóły.

Miyabi Giorgetti
Garderoba Miyabi| design: Centro Ricerche Giorgetti, 2020

Z miłości do drewna

Produkty Giorgetti czerpią z technik przetwarzania związanych z tradycjami stolarskimi oraz z wykorzystania najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu powstają meble najwyższej jakości, które zachowują swoje własne, charakterystyczne cechy. Dlatego wszelkie widoczne nieprawidłowości – takie jak różnice w kolorze, strukturze, wielkości i materiałach, z których są wykonane – nie są wadami. To raczej osobliwości, które sprawiają, że produkt jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Krzesło Alexa i stół Disegual | design/ Umberto Asnago
Krzesło Alexa i stół Disegual | design: Umberto Asnago

Rygorystyczne kontrole jakości obowiązują na całej linii produkcyjnej. Podczas obróbki surowce poddawane są na każdym etapie dokładnym testom jakościowym i wydajnościowym. Gotowy produkt przechodzi dokładny test wydajności i równie dokładny test porównawczy z oryginalnym projektem.

Stół Bigwig & krzesła Selene | Giorgetti design- Roberto Lazzeroni
Stół Bigwig & krzesła Selene | design: Roberto Lazzeroni

Życie w przestrzeni Giorgetti to znajomość cennych materiałów, umiłowanie innowacji i tradycji, wybór niepowtarzalnego i osobistego stylu, umiejętność zaprezentowania czegoś, co opowiada własną historię. Elegancja jest podsumowaniem „przyjemności i wartości”.

GK 0.2 | design: Centro Ricerche Giorgetti
Kuchnia GK 0.2 | design: Centro Ricerche Giorgetti

Kolekcja Giorgetti

Funkcjonalne, współczesne przedmioty o niepowtarzalnym stylu, łączące w sobie najwyższą tradycję rzemieślniczą i stolarską z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii produktowych. Tak w skrócie można przedstawić charakterystykę niebywale wszechstronnej i bogatej kolekcji marki Giorgetti.

Giorgetti Showroom Letante
Giorgetti Showroom Letante 

Od kuchni, przez garderobę po przestrzeń na zewnątrz – ogrom propozycji obejmuje nawet dywany, elementy dekoracyjne oraz akcesoria służące wypoczynkowi i zabawie. Jak żaden inny producent, Giorgetti kreuje kompletną atmosferę, którą jest w stanie wypełnić każdy zakątek domu.

Giorgetti Kiri | design: Setsuo & Shinobu Ito, 2020
Szafka barowa Kiri | design: Setsuo & Shinobu Ito, 2020

Bez wątpienia Giorgetti króluje w strefie dziennej zapewniając zarówno salonowi jak i jadalni wyszukany styl, mówiący o zamiłowaniu mieszkańców do luksusu. Tu piękne stoły i krzesła ukazują w całej krasie niepodważalne mistrzostwo rzemieślników Giorgetti oraz przywiązanie do wyszukanych materiałów.

Giorgetti | Apartament w Szanghaju, Chiny
Giorgetti | Apartament w Szanghaju, Chiny

Dalej sofy i fotele nie tylko oczarowują finezyjnymi kształtami, ale oferują jednocześnie wyśmienity komfort. W kwestii mebli to nie wszystko, gdyż design stolików kawowych, konsol oraz szafek sprawia, że żadnego z tych elementów nie można pomylić z produktem jakiejkolwiek innej firmy.

Giorgetti_R_modular
Dywan Modular, 2020

Dopełnić aranżację możemy za sprawą bogatego wyboru dywanów, okładzin ściennych, oświetlenia oraz dodatków dekoracyjnych. W ten sposób powstaje środowisko wypełnione prawdziwą sztuką użytkową.

giorgetti_shibori_02
Okładzina ścienna Shibori | design: Centro Ricerche Giorgetti

Jednak Giorgetti wchodzi jeszce głębiej w nasze wnętrza proponując także łóżka, garderoby, kolekcje outdoorowe, a nawet kuchnie. Przyjrzyjmy się bliżej kilku unikalnym projektom, które zdecydowanie wyróżniają design Giorgetti na tle innych świetnych producentów z Włoch.

Solemyidae | design: Rossella Pugliatti
Sofa Solemyidae | design: Rossella Pugliatti

Wyjątkowe sofy i fotele

Kształtna, anatomiczna i wygodna rama jest inspirowana muszlami, stąd nazwa sofy – Solemyidae, której linia obejmuje siedzisko, jakby je zamykało. Pozwala stworzyć przytulny kącik w dużym salonie lub zaprojektować specjalne miejsce do wypoczynku.

Martini | Giorgetti
Sofa Martini | design: Rossella Pugliatti

Sofa reprezentująca serdeczność, zaprojektowana z myślą o najbardziej przyjaznych okazjach do spotkań. Martini ma strukturę o miękkiej i falującej estetyce, ale jednocześnie wytrzymałej, inspirowanej kształtem liści. Oparcie, siedzisko i podłokietniki utrzymują czystą i ciągłą linię, dostosowując się z rzeczową elegancją do współczesnych aranżacji.

Hug | Giorgetti
Fotel Hug | design: Rossella Pugliatti

Fotel Hug to efekt połączenia drewnianej ramy z miękko ukształtowaną tapicerką. 20 fragmentów litego drewna orzechowego canaletto tworzy konstrukcję nośną, która przypomina egzoszkielet. Wyściółka wewnątrz wydaje się zatem być szczelnie i ciasno otoczona przez drewnianą ramę.

Move | Giorgetti
Fotel Move | design: Rossella Pugliatti

Podobne, organiczne formy przybiera Move – fotel bujany o świetnym estetycznym balansie. Drewniana rama składa się z 31 kawałków litego drewna jesionowego, wykonanego dzięki precyzyjnej technologii, po której do pracy przystępuje człowiek. Sklejanie i faza wykończeniowa to zadanie dla rzemieślników i ich wysokich umiejętności.

progetti giorgetti
Krzesła Progetti | design: Centro Ricerche Giorgetti

Progetti to fotel o mocno rozpoznawalnym wizerunku, który dzięki nowatorskiemu i świeżemu wzornictwu stał się ikoną marki Giorgetti. Posiada nietypowe podłokietniki z Pau Ferro, szlachetnego drewna o czerwonawym kolorze, których idea wywodzi się z eleganckiej rączki starodawnej laski.

Giorgetti_progetti_03
Krzesła Progetti | design: Centro Ricerche Giorgetti

Od momentu swojego powstania w 1986 roku wyewoluował do różnych wersji, rozszerzało się jego siedzisko i wydłużało oparcie. Jednak zawsze już na pierwszy rzut oka wiadomo, z meblem jakiej marki mamy do czynienia.

Erasmo | giorgetti
Biurko Erasmo | design: Massimo Scolari

Gabinet o arystokratycznym rodowodzie

Erasmo to innowacyjne biurko gabinetowe o płynnych i liniowych liniach, które tworzą niepowtarzalny design i wyjątkową konstrukcję. Powierzchnia robocza zlewa się w jedyną nogę, jakby była końcówką sejsmografu, który delikatnie rejestruje trzęsienia ziemi podczas dyskusji.

Mogul | design- Roberto Lazzeroni
Biurko Mogul | design: Roberto Lazzeroni

Natomiast Mogul nadaje się do ustawienia w biurze lub w domu, jak architektura w miniaturze. Rama nadaje projektowi prezencji, tworząc pełne i przezroczyste elementy. Komponenty wydają się być zawieszone lub, podobnie jak złudzenie optyczne, pozwalają dostrzec wewnętrzną strukturę przez wstawki z kryształowego szkła.

Tenet | Giorgetti
Biurko Tenet | design: Massimo Scolari

Tenet to palindrom, który brzmi tak samo od tyłu jak do przodu, odzwierciedla design biurka o tej samej nazwie. System biurkowy Tenet może mieć dwie głowice, po jednej na każdym końcu lub jedną głowicę i komodę na drugim końcu. Powierzchnię i szuflady pokryto skórą, tworząc przyjemny wizualny i dotykowy kontrast dla oryginalnej przestrzeni do pracy.

Tenet | Giorgetti design: Massimo Scolari
Biurko Tenet | design: Massimo Scolari

Wypoczynek w stylu Giorgetti

Jako specjaliści od drewna, Giorgetti stworzyli Nagano – narty zjazdowe z powierzchnią Abonos, skamieniałego dębu z rzek, bardzo wytrzymałe. Rdzeń, zbudowany w całości z topoli i brzozy, pokryty jest warstwami bambusa i włókien kompozytowych. Uzupełnieniem konstrukcji są metalowe warstwy i gumowe wkładki zwiększające wydajność i redukujące wibracje.

nagano giorgetti
Narty Nagano | design: Centro Ricerche Giorgetti

Płozy są najwyższej jakości, aby zapewnić jak najmniejszy opór na wszystkich typach powierzchni śniegu. Wszystkie materiały są mocuje się w powolnym procesie w niskich temperaturach, aby stworzyć wyjątkowe wrażenia na nartach.

Giorgetti BAU'HOUSE
Leżanka dla zwierząt Bau’House

Legowisko dla zwierząt z podwójnie przeplatanej skóry w różnych kolorach, z mankietem z przodu. Bau’house to legowisko dla zwierząt ze skóry z wewnętrzną poduszką z nadającej się do prania tkaniny.

giorgetti_90minuto_01
Stół do piłkarzyków 90° Minuto |design: Centro Ricerche Giorgetti

90° Minuto to stół dla prawdziwego konesera piłkarzyków. Kryształowe szkło i skóra siodłowa oraz gałki i gracze z drewna pau ferro i jesionu świadczą o niezwykłej finezji. Nogi i ramę co prawda wykonuje się z drewna, lecz pokrywa je skóra siodłowa dostępna w różnych kolorach. Dzięki temu każdy stół do piłkarzyków jest jedyny w swoim rodzaju.

Giorgetti Godron GIANCARLO BOSIO - MADE BY LISTONE GIORDANO
Okładzina ścienna Godron | design: Giancarlo Bosio | made by: Listone Giorgano

Pałac XXI wieku

Giorgetti od dawna zaopatrywał domy arystokracji w najwyższej jakość meble o bogatych zdobieniach i wykwintnych detalach. Nie inaczej działa dzisiaj, choć współczesny pałac zdecydowanie różni się stylistyką od tych XIX-wiecznych. O blichtrze i luksusie we wnętrzu świadczy nie tylko umeblowanie, ale i szkatułkowe wykończenia. Doskonały przykład stanowi architektoniczna powierzchnia Gordon z drewna orzechowego canaletto, która umożliwia uzyskanie wielu wzorów dzięki dwóm kierunkom układania.

Shibori Giorgetti
Okładzina ścienna Shibori | design: Centro Ricerche Giorgetti

Inne rozwiązanie – Shibori, oczarowuje trójwymiarowym efektem różnych rodzajów drewna. Wersja z drewna kopalnego jest jednak najbardziej oryginalna i ekskluzywna, ponieważ jest to tysiącletni materiał pochodzenia rzecznego. Różne kolory, jakie może przybierać to drewno, zwiększają jego wyjątkowość i piękno, gdyż każdy kawałek różni się od drugiego. Zależy to od jego wieku oraz od rodzaju gleby, która go otaczała.

Tapestry giorgetti
Gobelin Tapestry

Jeszcze innym sposobem na podkreślenie pałacowego charakteru wnętrza są niewątpliwie tkaniny na ścianach. Gobeliny o nieformalnych wzorach, wykonane z przędzy lnianej i jedwabnej, barwi się specjalnie, aby uzyskać pożądane kombinacje kolorystyczne.

Cukoo | design, Virginia Harper, 2020 Giorgetti
Zegaz Cukoo | design, Virginia Harper, 2020

Zegar z kukułką to kolejna pamiątka z minionej epoki jaką Giorgetti postanowił wskrzesić i zreinterpretować na potrzeby współczesnego pałacu. Zegar obito skórą, której kolor można wybrać z palety marki. Z kolei wskazówki oraz wahadło odlano z mosiądzu.Klasyczny dźwięk, który oznacza upływający czas, nie będzie już wprawiał w konsternację za sprawą możliwego do wybrania trybu cichego.

Giorgetti | Amazonia | design: Roberto Cambi 2020
Dekoracja Amazonia | design: Roberto Cambi 2020

Wyrafinowane dekoracje Giorgetti

Amazonia stoi na ceramicznej podstawie, której organiczny kształt pozwala na połączenie wielu łodyg, aby razem stworzyły bajkowy las w domu. Rzeźba podłogowa składa się z białych glazurowanych modułów ceramicznych z regulowanym wewnętrznym metalowym rdzeniem.

Giorgetti Orbis
Dekoracja Orbis

Także Orbis to niezwykły, rzeźbiarski obiekt z białej ceramiki wykonany metodą raku lub poddany obróbce szkliwami tlenkowymi.

Bond | Giorgetti
Dekoracja Bond | design: Giancarlo Bosio & Centro Ricerche Giorgetti

Z kolei Bond to element rozdzielający z litego drewna orzechowego canaletto lub lakierowany w kolorze brązowym. Drewniane okręgi separują i wydzielają obszary, za każdym razem wnosząc w nie swą szlachetność i wyrafinowanie.

Mila Giorgetti
Wazon Mila

Giorgetti oferuje także unikalne szklane dekoracje jak wazony czy misy. Każdy przedmiot świadczy o kunszcie rzemieślnika, który go wykonał. W przypadku wazonu Mila mamy do czynienia z unikalną obróbką litego szkła z zatopionym kolorowym jądrem i kryształową powierzchnią.

Giorgetti Area
Tace Area

Dekoracja i funkcjonalność w jednym objawia się w serii marmurowych tac Area, które można zestawiać ze sobą. Występują w różnych kształtach, wielkościach i kolorach szlachetnego kamienia.

The Cabinet Of Memories  | Chi Wing Lo Giorgetti
Regał The Cabinet Of Memories | design: Chi Wing Lo

Unikalny design

Giorgetti nie myśli sztampowo – poszukuje za to rozwiązań nietuzinkowych, które podkreślą wyjątkowy charakter wnętrza. Właśnie z tego powodu w kolekcji odnajdujemy niezwykłe meble, których na próżno szukać w katalogach innych marek. Przykład takiego obiektu stanowi The Cabinet Of Memories (Szafka Wspomnień).

The Cabinet Of Memories Giorgetti
Regał The Cabinet Of Memories | design: Chi Wing Lo

Dzieło o poetyckiej duszy, zawiera w sobie historię i dziedzictwo Giorgetti, a przypomina cenną gablotę. Składa się ze 120 przegródek, w naprzemiennej równowadze między jasnymi i ciemnymi wykończeniami drewna klonowego. w ten sposób symbolizuje ciągły dialog między teraźniejszością, a przeszłością i przyszłością.

Oro | design: Chi Wing Lo Giorgetti
Szafka Oro | design: Chi Wing Lo 

Lecz to nie jedyna szkatułka na kosztowności i skarby. Giorgetti oferuje także nowoczesne spojrzenie na te meble z wbudowanym lustrem. Oro ma dwie dusze, tę, którą pokazuje światu oraz bardziej prywatną i intymną. Spotykają się w przestrzeni skupiającej wszystko, czego potrzeba do regeneracji. Wyposażony w niewidoczne mechanizmy nadaje się do odkładania prywatnych przedmiotów prywatnych, więc najcenniejszych.

Giorgetti_SL_Host
Stolik barowy Host | design: Adam D. Tihany, 2020

Natomiast Host to lekki i wszechstronny element, który stanie się eleganckim towarzyszem w jadalni i salonie podczas towarzyskich chwil. Składa się z kolumny z barkiem i wózka, który może być również używany osobno. Jego płynne i naturalne kształty przeplatają się z rygorem i kunsztem Giorgetti.

Spaziotempo | design- Carlo Colombo, 2020 Giorgetti
Lampy Spaziotempo | design: Carlo Colombo, 2020

to lampa stołowa o strukturze w kolorze naturalnym lub szarym drewna orzecha Canaletto, wzbogacona detalem połączenia palcowego i podstawy z marmuru calacatta w kolorze złotym. Dyfuzor składa się z podwójnej szklanej kuli: zewnętrznej w kolorze brązowym z połyskiem i wewnętrznej –  białej. Intensywność światła można regulować.

Giorgetti_Bicolette
Krzesło Bicolette | design: Ludovica + Roberto Palomba, 2020

Krzesło niczym pączek róży

Nowe wizje integrują się z wizjami twórców, takich jak duet Ludovica + Roberto Palomba, którzy współpracują z Giorgetti od 2017 roku. Mediolańska para designerów to synteza współczesnej wizji życia połączona z ogromną znajomością kultury designu. Niepowtarzalne dzieła powstają właśnie dzięki tej mieszance. Doskonały przykład stanowi nowe krzesło Bicolette.

Bicolette_Giorgetti 01
Atelier Milano 2020

Jego nazwa pochodzi od gatunku róży, który charakteryzuje się dwukolorowymi płatkami. A zatem tapicerkę podzielono na dwie części: zewnętrzną i pokrywającą wewnętrzną część oparcia. Pozwala to na tworzenie zarówno stonowanych kompozycji jak i wyrafinowanych chromatycznych kombinacji. Mebel, w całości pokryty tkaniną lub skórą, wzbogaca przestrzeń kształtami i ozdobnym oparciem. Elegancka powierzchnia z podwójnymi pionowymi szwami czerpie inspirację ze świata mody i stanowi hołd dla włoskiej kreatywności, łącząc estetykę i technikę.

Domus | design: Carlo Colombo i Centro Ricerche Giorgetti
Domus | design: Carlo Colombo & Centro Ricerche Giorgetti

Perfekcyjny układ

Domus to wynik wyjątkowej współpracy między Carlo Colombo i Centro Ricerche Giorgetti. Ten system nakazuje powrót do rygorystycznych objętości, do ortogonalności linii, do piękna minimalistycznych kształtów. Zasadnicza struktura definiuje jednostki, które dzięki swojej modułowej naturze umożliwiają dowolne dostosowywanie.

Domus_Giorgetti 01
Domus | design: Carlo Colombo & Centro Ricerche Giorgetti

Odsłonięta metalowa rama, wykończona eleganckim brązowo-tytanowym odcieniem, pozwala na montaż kilku kolumn. Każdy element występuje w wersjach z drzwiami skrzydłowymi lub bez. Dodatkowo liczne warianty wykończenia sprawiają, że każda wersja projektu jest niepowtarzalna. Drewno, metal, szkło, skóra: połączenie materiałów podkreśla skłonność Giorgetti do eksperymentowania.

Giorgetti-Adam-Modular-Sofa
Sofa modułowa Adam | design: Carlo Colombo 

Nowe wcielenie Adama

Idea oferowania możliwości tworzenia oryginalnych i kompletnych środowisk łączy produkty Giorgetti w cudownej i bardzo osobistej symfonii. Na rok 2020 Giorgetti i Carlo Colombo przedstawia rozszerzenie projektu Adam. Po sofie i ławce kolekcja, której główna cecha to rygorystyczna linia, poszerza się o nowe łóżko.

Giorgetti_Adam | design- Carlo Colombo
Łóżko Adam | design: Carlo Colombo

O jego elegancji i wyrafinowaniu świadczy jakość surowców i wykonania, a także dbałość o detale i unikalny design. Niezauważalne zmiany przekroju, cenne pokrycia, widoczne przeszycia, profile i wykończenia równoważą minimalistyczny język łóżka Adam.

Giorgetti_Ago | design- Carlo Colombo
Sofa Ago | design: Carlo Colombo

Mebel z osobowością

Carlo Colombo to autor wielu ważnych kolekcji Giorgetti. Dzieli się z marką swoim kreatywnym podejściem i wraz z firmą potwierdza umiejętność tworzenia ponadczasowych systemów mebli o silnej osobowości. Takich, które zawsze potrafią podjąć dialog i zaadoptować nowe materiały i kombinacje. Właśnie tak przedstawia się nowy element linii Ago.

Giorgetti_Ago | design- Carlo Colombo 01
Stół Ago | design: Carlo Colombo, 2020

Po sofie i stolikach kolekcja rozszerza się o nowy stół o lekkiej i minimalistycznej linii. Skalibrowane kształty, nieoczekiwane linie, rzeźbiarskie tomy Ago powstały z doskonałego połączenia kreatywności i kunsztu.

Giorgetti_Amiral
Lustro Amiral | design: Leonardo Dainelli

Linia Amiral inspirowana zegarmistrzowstwem z lat 70-tych to design stworzony przez Leonardo Dainelliego. Łączy w sobie klasyczne formy, eksperymentując z bardziej agresywną, dynamiczną i współczesną stylistyką. Rolę pierwszoplanowa gra tu drewno jesionowe i rzeźbione w nim płynne i ulotne kształty. Najnowszy dodatek w rodzinie Amiral stanowi piękne lustro symbolizujące twórcze połączenie przeszłości i teraźniejszości.

Giorgetti Atelier
Giorgetti Atelier Milano 2020

Zobacz także:

https://pointofdesign.pl/design/giorgetti-oraz-ludovica-i-roberto-palomba-w-ogrodzie/

https://pointofdesign.pl/wnetrza/wnetrze-jachtu-wedlug-giorgetti/

https://pointofdesign.pl/rekomendowane/editors-picks/meble-outdoorowe-giorgetti/

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close