Search

Nowa kolekcja LEGO rozkwita kreatywnością

LEGO zaprezentowało dwa nowe zestawy dla tych, którzy pragną zaprosić naturę do swojego domu, ale niekoniecznie lubią żywe rośliny. Nowa kolekcja LEGO obejmuje zestawy zawierające bukiet kwiatów oraz drzewko bonsai. Właśnie dlatego nosi nazwę kolekcji botanicznej.

nowa kolekcja lego botanic 02

Jednak odzwierciedlenie roślin to niejedyny ukłon w stronę przyrody. Jak oświadczyło LEGO w 2020 roku, elementy wykonano z plastiku pochodzenia roślinnego. Wyprodukowano je z trzciny cukrowej pochodzącej ze zrównoważonych źródeł.

nowa kolekcja lego botanic 03

Podczas gdy wiele osób szuka terenów zielonych, aby odstresować się i odpocząć, dorośli mogą teraz wnieść także odrobinę natury do swojego domu. Tam relaksować się, tworząc i dostosowując swoje botaniczne konstrukcje. Dobra wiadomość jest też taka, że ​​rośliny LEGO nie muszą być podlewane, aby zachować świeżość”. – informuje w oficjalnym oświadczeniu LEGO.

nowa kolekcja lego botanic 09

Dzięki zestawowi drzewek bonsai LEGO firma pobudza odwieczną kreatywność miłośników drzew. Ten zestaw konstrukcyjny składa się z 878 elementów. W rzeczywistości ma na celu zapewnienie wyciszenia budowniczym.

nowa kolekcja lego botanic 10

Przecież kształtowanie drzewka bonsai za pomocą zielonych liści lub różowych kwiatów wiśni to uspokajający rytuał. Nowa kolekcja LEGO obejmuje także prostokątną doniczkę i stojak z listewkami z efektem drewna. Można na nim wyeksponować swoje dzieło.

nowa kolekcja lego botanic 10

Gdy dorośli szukają nowych sposobów na wyłączenie się i relaks, cieszymy się, że możemy im pomóc. Mogą znaleźć ukojenie w codziennym, zabieganym życiu, gdy oddają się tworzeniu tych pięknych botanicznych budowli” – komentuje Jamie Berard, kierownik designu w Grupie LEGO.

nowa kolekcja lego botanic 07

Konfigurowalne elementy i uważne składanie pomogą im wyrazić ich osobowość wraz z rozkwitem kreatywności”.

nowa kolekcja lego botanic 08

Zobacz także:

https://pointofdesign.pl/architektura/lego-house-i-inne-wakacyjne-destynacje-w-danii/

https://pointofdesign.pl/design/georg-jensen-i-philips-tworza-technologiczna-kolekcje/

https://pointofdesign.pl/design/fritz-hansen-i-nowe-wyczucie-koloru/

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close