Search

Airbnb Luxe | dla wymagających podróżników

airbnb-luxe_layan-7-bedroom-seaview-residence-2_6.

11 lat Airbnb

Przez ostatnie 11 lat Airbnb pozostawało cenionym źródłem dla podróżujących z określonym budżetem. Kompleksowa oferta firmy objęła nie tylko ​wakacyjne odkrywanie nowych miejsc z przyjaciółmi. Dodatkowo ułatwia znalezienie tymczasowego awaryjnego lokum podczas przeprowadzki. Co więcej ugoszczenie bliskich członków rodziny podczas odwiedzin, jest praktycznie bezproblemowe.

airbnb-luxe_te-kahu-1_7
Te Kahu | Wanaka, Nowa Zelandia

Airbnb Luxe

Teraz platforma udostępniania domu zajmuje nową scenę – świat luksusowych nieruchomości. Nowo zainaugurowany Airbnb Luxe wprowadza na rynek silny arsenał  2000 unikalnych i zapadających w pamięć lokalizacji. Od obsypanego nagrodami architektonicznymi domu, zajmującego 50 akrów w pobliżu jeziora Wanaka w Nowej Zelandii, po szklany Solaz Los Cabos w Meksyku. Rezydencje i apartamenty, o których mógłbyś pomyśleć, że nigdy nie będą dostępne teraz w ofercie Airbnb.

airbnb-luxe_layan-7-bedroom-seaview-residence-2_6.
Layan 7 | Phuket, Tajlandia

Jakość luksusu

Każda nieruchomość została sprawdzona pod kątem 300 różnych kryteriów, które utrzymują wysokie standardy projektu i funkcji. Od wykorzystania luksusowych wykończeń i materiałów po obecność rzadkich lub unikalnych cech konstrukcyjnych. Sprawdzano dostępność urządzeń klasy szefa kuchni, a także odpowiedni stosunek łazienki do sypialni. Pod lupę wzięto pomieszczenia ogólnodostępne, takie jak salony na otwartym planie i baseny. Wiele z tych rezydencji oferuje niezapomniane połączenie luksusowego zakwaterowania i oszałamiających widoków oraz niezrównanej prywatności. Może to być na przykład otwarty bungalow na klifie, z którego roztacza się widok na Clifton Beach w Kapsztadzie. Natomiast epicka willa z panoramą oceanu w Phuket, otacza pięknem z dziedzińcami i stawami pełnymi lilii.

airbnbluxe_layan-7-bedroom-seaview-residence-1_5
Layan 7 | Phuket, Tajlandia

„Dzisiejszy luksusowy podróżnik pragnie czegoś więcej niż tylko wysokiej klasy zakwaterowanie. Szukają oni transformacji i doświadczeń, które sprawiają, że poczują się silniej związani ze sobą i z celem wspólnej podróży”.

Cytowany współzałożyciel Airbnb, Brian Chesky, pełni również funkcję dyrektora generalnego i szefa społeczności.

„W przypadku Airbnb Luxe stosujemy to samo podejście, które zastosowaliśmy od czasu wprowadzenia Airbnb ponad 11 lat temu. Tworzymy lokalne, autentyczne i magiczne chwile podróży w niesamowitych miejscach. Teraz myślimy jak ludzie wyobrażają sobię i doświadczają luksusowych podróży.”

airbnbluxe_casa-sol-1_4
Casa Sol | Los Cabos, Meksyk

Klientów Airbnb Luxe obsługuje wyspecjalizowany, wysoko wykwalifikowany projektant podróży. Zapewnia on, że ​​wszystkie aspekty podróży zaspokoją osobiste potrzeby każdego klienta. Po dokonaniu rezerwacji nieruchomości projektant wycieczki nadzoruje również bezproblemowe zameldowanie. Rezerwuje także wszelkie dodatkowe usługi chociażby w zakresie opieki nad dziećmi. Zapewnia obsługę prywatnych szefów kuchni, masażystów czy trenerów.

airbnbluxe_beyond-2_3
Beyond | Kapsztad, Południowa Afryka

Potencjał rynku ekskluzywnych wakacji

Uruchomienie Airbnb Luxe jest możliwe nie tylko dzięki wiedzy zdobytej dzięki przejęciu Luxury Retreats w 2017 roku. Ale także dzięki temu, że w 2018 roku liczba rezerwacji Airbnb przekraczających 1000 dolarów za noc wzrosła o ponad 60%. Wzrost zainteresowania luksusowymi podróżami na Airbnb jest zgodny z szerszymi trendami. Analitycy uważają, że rynek luksusowych podróży jest wart ponad 200 miliardów dolarów i jest gotowy do wzrostu w nadchodzących latach.

airbnbluxe_beyond-1_2
Beyond | Kapsztad, Południowa Afryka

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close