Search

Casa Maria Luigia | kuchnie szefa kuchni

Ernestomeda_Bottura

Casa Maria Luigia

Szef kuchni z Modeny wybrał dwa modele kuchni wyprodukowane przez producenta z regionu Marche. Goście jego nowej letniej rezydencji będą mogli ich teraz używać jak własnych. Ernestomeda dostarcza kuchnie do użytku dla gości Casa Maria Luigia. To nowy pensjonat należący do Massimo Bottury i Lary Gilmore. Wspólnie oferują tu możliwość doświadczenia wyjątkowej gościnności regionu Emilia.

Bottura to szef kuchni trzygwiazdkowej restauracji Michelin Osteria Francescana, w rankingu 50 Najlepszych Restauracji Świata w 2016 i 2018 r. Niedawno otworzył pensjonat, który nosi imię jego matki. Tu właśnie goście mogą odpocząć wśród mieszanki sztuki, natury oraz tradycyjnej i wyśmienitej kuchni.

Ernestomeda_Bottura (3)

Kuchnie dla gości

Casa Maria Luigia została zaprojektowana, aby zapewnić komfortową, elegancką i przyjazną gościnność, w której każda akcja opiera się na poczuciu dzielenia się. Z tego powodu kuchnie Ernestomeda mają zasadnicze znaczenie. Zapewniają bowiem obszar, w którym goście mogą naprawdę poczuć się jak w domu.

Casa Maria Luigia

Dla głównej kuchni w Casa Maria Luigia wybrano kompozycję stworzona z Icon, w wersji IconColor. Zawiera ona matowe lakierowane elementy Ingo Black i ekskluzywny blat z kamienia + Ernestomeda, wraz z wyspą z blatem z marmuru Carrara. Wygoda kuchni jest jeszcze większa dzięki zastosowaniu urządzeń marki Grundig. Są to płyta grzewcza, piekarnik, kuchenka mikrofalowa i lodówka.

Główna kuchnia jest punktem wyjściowym pensjonatu, całkowicie do dyspozycji gości, gdzie mogą spotkać się na śniadanie lub lunch. Szef kuchni i jego żona celowo ją stworzyli, aby „rozpieszczać” swoich klientów atmosferą relaksu i przyjemności. Bottura sam często spotyka się z nimi, oferując im smak specjalnego dania lub po prostu zatrzymując się na pogawędkę.

Casa Maria Luigia

IconColor został również wybrany do kuchni na terenie basenu, przeznaczonego także do użytku gości. Jest w całości wykonany z materiału Corian® i wyposażony w urządzenia Grundig. Wreszcie, prosty, elegancki styl modelu kuchennego Soul dodaje osobowości jednemu z apartamentów. Tą prywatną, wygodną kuchnię także wyposażono w urządzenia Grundig.

Czerń i biel to dominujące kolory dwóch głównych kuchni, nadając wnętrzom willi wypełnionej światłem nowoczesnej aury. Stanowią idealny kontrapunkt dla prawdziwie tradycyjnych, artystycznych inspiracji wystroju wnętrza pensjonatu. Zdobią go dzieła sztuki, designerskie kreacje i antyki.

Casa Maria Luigia

Massimo Bottura i partnerzy

Jeden z najsłynniejszych włoskich kucharzy, Massimo Bottura urodził się i wychował w Modenie. Bottura ma silną świadomość społeczną, w związku z tym razem z żoną Larą założyli Food for Soul. Jest to niekomercyjny projekt kulturalny, który ma na celu wsparcie najsłabszych społeczności i ograniczenie marnotrawienia żywności. Od samego początku z zaangażowaniem wspiera ich w tej inicjatywie Grundig. Jest on także oficjalnym partnerem projektu.

„Cieszymy się, że symbol włoskiej tożsamości, jak Massimo Bottura, wybrał Ernestomedę do tego nowy projektu. Jako firma zawsze wierzyliśmy w wartość włoskich produktów i produkcji. Uznanie na całym świecie zdobyły dzięki swojej niekwestionowanej jakości i starannie stylizowanym szczegółom. Massimo Bottura jest świetnym ambasadorem włoskiej doskonałości za granicą. Dlatego też jesteśmy podwójnie dumni z tego, że jesteśmy partnerem w Casa Maria Luigia ”, podkreśla dyrektor generalny Ernestomeda Alberto Scavolini.

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close