Search

Historia o włoskiej doskonałości | TURRI

Turri vogue-office-01-1

Długa historia

Historia Turri silnie zakorzeniła się w historii włoskiego designu i rozpoczęła się w 1925 roku. Wtedy właśnie Pietro Turri otworzył swój warsztat w sercu Brianzy oferując nienaganne rzemiosło. Po niemal 100 latach istnienia i w zmieniających się warunkach, dziś Turri uważa się za firmę referencyjną na międzynarodowym rynku nowoczesnych mebli. Jednocześnie jest także ambasadorem rzemiosła w najbardziej wyrafinowanych kontekstach.

Turri

Turri 1-eclipse-collection_living-room_CU0A0179

Turri oferuje szeroki wybór produktów zdolnych do wyposażenia każdego wnętrza o silnej tożsamości. Od wspaniałych prywatnych penthouse’ów po luksusowe hotele, od jachtów po najbardziej ekskluzywne restauracje. Katalog wypełniają meble tapicerowane, szafki, stoły, oświetlenie, dekoracje, akcesoria i wiele innych elementów. Wszystkie razem ożywiają kompletne projekty, z należytą harmonią stylu. To, co sprawia, że ​​produkty Turri są wyjątkowe, to wrażliwość na tradycję i jej doświadczenia. Oczywiście  połączona z kunsztem wykonania, starannymi badaniami nad oryginalną pracą ręczną i produkcją 100% Made in Italy. Tygiel wartości, które rozpowszechniły nazwę firmy na całym świecie, a wraz z nią również najbardziej żywy i autentyczny koncept „włoskiej doskonałości”.

Turri | firma globalna

W międzyczasie rodzinne Turri otwierało się na rynek międzynarodowy od trzeciej generacji w latach 70-tych. Ale dopiero w 2009 roku, kiedy zarządzanie przekazano w ręce Andreo Turri, firma z Brianzy stała się prawdziwie globalna. Obecnie Turri ma około 30 salonów jedno i wielomarkowych na całym świecie. Jednak mocna realcja z krajem pochodzenia i tradycją przetrwała. Dlatego też wszystkie akcesoria, od pierwszego do ostatniego elementu, pochodzą nadal niezmiennie z miasta Brianza.

Historia Turri

Historia  Turri

Cel Turri jest oczywisty. Dzięki nowej synergii z Danielem Libeskindem i innymi kluczowymi postaciami w świecie projektowania, oferuje wyrafinowane i absolutnie aktualne pomysły i rozwiązania. Wszystko dla publiczności, która jest w stanie docenić smak i wartość rzemiosła, ale ceni także nowoczesny styl. Pomimo zmieniających się kooperacji, kolekcja kontynuuje ten sam sukces, jak zawsze. Natomiast Turri, wraz ze zbliżającą się setną rocznicą powstania, jest coraz bliżej realizacji wielkich i ambitnych planów.

Historia Turri

Historia Turri

Nowa twarz Turri

Od 2019 roku firma zaangażowała się w szeroko zakrojony proces odnowy, który wpływa na wszystkie główne działania Turri. Reinterpretacji poddano motto i logo marki, aby uczynić je bardziej zgodnymi z obecnymi i przyszłymi trendami. „Włoska droga do piękna” to nowa idea, która ma na celu przekazanie istoty biznesu, jego najbardziej autentycznego powodu istnienia. Turri, jak każdy inny innowacyjny gracz na rynku mebli, jest producentem pomysłów, a nie produktów. To biznes, w którym badania nad designem odnoszą się do tematu piękna w jego współczesnym i międzynarodowym kontekście. Jednocześnie fundamentalne dla marki są silne renesansowe korzenie tradycji artystycznej i kultura włoskiego smaku. Rezultat jest teraz oczywisty: logo i motto są wizualnie i koncepcyjnie zrównoważone. Nowoczesny aspekt oddaje cześć typowo włoskiej tradycji luksusu i doskonałego wzornictwa, a historia piękna pisana jest dalej.

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close