Search

Design w służbie rekreacji

Impatia-Lungolinea - design

Wzornictwo przemysłowe to niezwykle szeroka dziedzina obejmująca tysiące różnych funkcji i form i pomysłów. Jednak design służący rekreacji, wciągający w sport lub poświęcony grom i zabawom, to jedna z ciekawszych gałęzi. Przyjrzyjmy się zatem nowym reinterpretacjom sprzętów i urządzeń, które dedykowane są aktywności.

run_personal_technogym design

Design na bieżni

Bieżnia Run Personal marki Technogym łączy w sobie najnowocześniejszą technologię oraz innowacyjne materiały. Zapewniając profesjonalny trening cardio i czystą rozrywkę podczas biegu. Kiedy przyjrzymy się dokładnie, można zauważyć, że charakterystyczne, eleganckie linie nie są dziełem przypadku. Projekt urządzenia opracował Antonio Citterio i Toan Nguyen.

run_personal_technogym design 02

Design i ping-pong

Lungolinea marki Impatia to wizja, dążenie do ambitnej interpretacji klasyki. Gra w tenisa stołowego nigdy dotąd nie była tak wyrafinowana. Pomysłowość włoskiego designu i jakość Made in Italy w jednym. Transparentny stół, dzięki starannej inżynierii, pozwala na prowadzenie gry nawet profesjonalnym zawodnikom. Obiekt w całości wykonany ze szkła całkowicie reinterpretuje powstałą w XVIII wieku rozrywkę.

Impatia-Lungolinea-Chrome

Design dla cyklistów

Stojaki na rowery to niezwykle wdzięczny temat, od lat eksplorowany przez projektantów. W studio Gibiliero Design, na zamówienie Mobiliario Sostenible, powstały nowe propozycje. Przydatne i wygodne przedmioty do tworzenia środowiska, w którym są jednocześnie niezbędne i kreatywne.

zero design
Zero

Stojak rowerowy w kształcie pierścienia składa się z dwóch pomalowanych stalowych elementów, odpowiednio oddalonych od siebie i połączonych rurkami. Rurki przydają się także jako ograniczniki kół.

rico
Rico

Pojedynczy stojak rowerowy w kształcie pingwina, który dzięki rotacji dzioba może podtrzymywać rower z jednej i z drugiej strony.

LOCK | bikerack | 2019 designed for MOBILIARIO SOSTENIBLE
Lock

Stojak rowerowy wykonany z solidnej trójkątnej podstawy z dekoracyjnego betonu lub kamienia i kolorowego pierścienia. Kółko z żelaznej rurki służy to tego, aby przypiąć rower.

ciclotte
Ciclotte | projekt: Luca Schieppati

Jedyny w swoim rodzaju rower treningowy, uwodzi swoim kształtem i innowacyjnym designem. Stworzono go przy użyciu zaawansowanych technologicznie materiałów, takich jak włókna węglowe i szklane. Ciclotte Bike to pierwszy rower treningowy wyposażony w elektromagnetyczny układ oporowy z multiplikatorem obrotów koła zamachowego, który jest w stanie odtworzyć uczucie jazdy na drodze. Idealnie pasuje do nowoczesnego luksusowego życia: od salonu po łazienki i sypialnie, od apartamentów hotelowych po jachty.

 

Zobacz także:

samochody-elektryczne-super-pojazdy-przyszlosci

fas-pendezza-wloski-sposob-na-wspolna-zabawe

lodz-luna-rossa-prada-gotowa-do-startu

 

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close