Search

Galeria Living Divani z nową ekspozycją

galeria Living Divani 03

Galeria Living Divani Gallery rozpoczyna 2021 rok odświeżając swoją ekspozycją nową instalacją. Chmura Carbon Frog, która unosiła się w kosmosie, ustępuje miejsca innym kultowym produktom marki, również sygnowanym przez Piero Lissoniego.

galeria Living Divani 04

W oknach Corso Monforte pyszni się teraz wielka kompozycja Extrasoft wraz z trzema parami foteli Confident. Natomiast od strony Visconti di Modrone trzy sofy Ile Club ustawione w rzędzie tworzą elegancką oazę komfortu. Całość dopełnia stół Notes z przezroczystym szklanym blatem, któremu towarzyszą fotele Maja D.

galeria Living Divani 01

Jako dowód na dynamicznego charakteru Living Divani i potwierdzając chęć dialogu ze współczesnością, marka zdecydowała się na zastosowanie lustrzanego srebrnego pokrycia. W połączeniu z delikatną skórą tworzy ono estetyczną jednolitość produktów i architektury. To bez wątpienia wyraz ponadczasowej elegancji, potrafiącej przekształcić każdą kreację w emocje.

Galeria Living Divani w srebrnych refleksach

W rezultacie mamy do czynienia z jest zaskakującym doświadczeniem. Tworzy je blacha falista pokrywająca ściany z neonami oraz podłoga, również wykonana z blachy polerowanej na wysoki połysk. Błyszczące srebrne powierzchnie bawią się efektem refrakcji. Zapewniają spektakularne odbicia i umiejętną grę światła i cienia, uwydatniając piękno mebli. W rzeczywistości więc galeria Living Divani celebruje dzieła między sztuką a designem.

galeria Living Divani 02

Proste produkty, z podstawowymi sylwetkami, doskonale nadają się do personalizacji i aktualizacji. Dzięki temu za każdym razem, idealnie dopasowują się do ​​nowoczesności i interpretują jej estetyczne powołania. Dlatego właśnie wybrano srebro reprezentujące kolor awangardowy. Atmosfera odwzorowana w tej grze luster waha się od zjawiskowej do technologiczno-futurystyczną. Pozwala odzwierciedlić zawsze różne i niepowtarzalne punkty widzenia, a także oddać konkretne wizje rzeczywistości. Jej ciągłą metamorfozę możemy podziwiać przez duże okna wychodzące na jeden z najbardziej ruchliwych zakątków Mediolanu.

galeria Living Divani 05

Dzięki tej zmianie stylizacji Galeria Living Divani daje odwiedzającym możliwość doświadczania w wyjątkowy i indywidualny sposób komfortu Living Divani. Choć nigdy nie był on brany za pewnik, jednocześnie nie rezygnuje z wyrafinowania. Natomiast dbałość o szczegóły i personalizacja wartości, uczyniły z marki punkt odniesienia na międzynarodowej panoramie wzornictwa.

Zobacz także:

https://pointofdesign.pl/design/living-divani-nowa-kolekcja-2020/

https://pointofdesign.pl/design/living-divani-uzupelnia-serie-era-pieknym-biurkiem/

https://pointofdesign.pl/design/living-divani-i-piekni-dwudziestoletni/

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close