Search

Nowa sofa Turri projektu Giuseppe Viganò – Blues

Turri _Blues sofa 3

Nową propozycją na 2020 rok dla Turri, sofę Blues, zaprojektował Giuseppe Viganò – Studio Viganò. To bez wątpienia pierwszy z wielu mebli o wyjątkowo silnym współczesnym stylu. Niezwykły przykład prawdziwego kunsztu i dbałości o design, a zarazem pierwsza modułowa i segmentowa sofa, która stała się częścią historycznego katalogu firmy.

Turri_Blues sofa (1)

Turri pragnie nie tylko odświeżenia własnego stylu, ale także wniesienia na rynek nowej jakości. Odpowiadając na te dążenia, Giuseppe Viganò – Studio Viganò wyobraził sobie sofę Blues. Potrafi ona wywoływać uczucie komfortu, luksusu, dobrego samopoczucia i elegancji. Naturalnie mógł liczyć na nieodłączną wiedzę Turri – firmy, która słynie z nienagannej produkcji.

Turri_Blues sofa 2

Modułowa elegancja Turri

Dzięki szerokiemu wyborowi modułów, od centralnych po końcowe i szezlong, narożniki oraz pufy, wiele modułowych kompozycji potrafi spełnić niemal wszystkie wymagania. Nawet w wersji najskromniejszej, jako pojedyncza sofa, wyróżnia się minimalistycznym designem, a jednocześnie bogactwem detali. Liniowa i jednolita podstawa z drewna orzechowego wspiera się na rurowych nogach w kolorze antracytowo-szarym.

Turri_Blues sofa 6

Szerokie tapicerowane elementy, w tkaninie lub skórze – takich samych jak te na podstawie – zapewniają wygodne siedzenie i oparcie. Niskie podłokietniki ozdobiono drewnem orzecha Canaletto, a ich metalowe detalami dopasowano do nóg, zachęcając do położenia się i relaksu.

Turri _Blues sofa 4

Co więcej także paleta kolorów jest bardzo interesująca: niebieska, taupe i brązowa, zawsze świeża i elegancka. Zestawiona naprzemiennie na profilach podstawy i tapicerowanych częściach, siedzeniach, oparciach i poduszkach, tworzy zabawny kontrast.

Turri_Blues sofa 5

Sofa Blues to coś więcej niż współczesny design i nieodzowna wartość w 100% włoskiej produkcji. Nie jest tak, ponieważ Turri stawia także na funkcjonalność. Możliwość łączenia różnych elementów pozwala na personalizację i elastyczne zmiany. Natomiast kilka szczegółów, takich jak akcesoria, umożliwia lepsze wykorzystanie przestrzeni. Przykład stanowi choćby zintegrowany stolik, dostępny z pufą.

Turri _Blues sofa 3

Giuseppe Viganò – Studio Viganò i Turri będą kontynuować obiecującą współpracę, aby opracować całą kolekcji Blues na Salone del Mobile 2020. Zdecydowanie dowodzi to konsekwencji w dążeniu do tego, aby zaprezentować się jako niekwestionowany lider międzynarodowego stylu współczesnego.

 

Zobacz także:

turri-i-abstrakcyjne-poczucie-przestrzeni

kwestia-smaku-turri-dla-the-one-w-hangzhou

historia-o-wloskiej-doskonalosci-turri

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close