Search

Taiga Beach Club | plażowanie z Vondom

luxury-outdoor-design-furniture-sofas-daybed-tayga-beach-club-italy-4

Plażowanie na włoskim wybrzeżu to kwintesencja stylu, odrobina nonszalancji i prawdziwa letnia przygoda. Wspaniałe widoki, szum błękitnych fal i atmosfera wakacji emanuje z licznych klubów na plażach w całym basenie Morza Śródziemnego. W nadmorskiej okolicy Puglii, na obrzeżach Solento, w otoczeniu kryształowych wód i nagrzanego słońcem piasku, powstał Taiga Beach Club.

luxury-outdoor-design-furniture-daybed-vela-tayga-beach-club-italy-6

Tu właśnie odwiedzający mogą zażywać kąpieli słonecznych do samego zmierzchu, chłodzeni świeżą morską bryzą. Mają do dyspozycji nie leżaki, a łoża uzbrojone w pergole, na których umieszczono przewiewne zasłony. To model Vela, który zaprojektował zespół świetnego architekta z WalencjiRamona Esteve. Dodatkowo w tym modelu zaistalowano oświetlenie LED, co razem z lampami Moma projektu Javiera Mariscala stanowi cudowne tło dla magicznych letnich nocy.

luxury-outdoor-design-furniture-sofas-daybed-tayga-beach-club-italy-1

Atmosferę miejsca tworzy także muzyka, artyści i wszyscy którzy kochają tańczyć. Albo też, po prostu lubią, gdy melodia sączy im się do ucha, gdy wypoczywając delektują się koktajlami. Tą przestrzeń wypełniają sofy Ufo oraz system modułowych siedzisk Faz. Oba projekty wyszły z francuskiej pracowni Ora ïto.

luxury-outdoor-design-furniture-daybed-vela-tayga-beach-club-italy-5

Konkludując, Taiga Beach Club to idylliczne miejsce często wykorzystują do spotkań wszyscy, którzy chcą cieszyć się latem. W otoczeniu plażowych mebli Vandome, wrażenia mogą być tylko lepsze od oczekiwań.

Kultura projektowania jest kluczem do sukcesu marki Vondom. To właśnie stawienie designu na absolutnym piedestale zmusza ich do tworzenia nowych kolekcji. A te z kolei nadają przestrzeniom nowy wymiar. Tworzą dialog między środowiskiem a formą. Produkty Vondom przekształcają najprostszą przestrzeń w atmosferę pełną blasku, zarówno wyjątkową, jak i niezwykłą. Chodzi właśnie o to, aby tworzyć otoczenie, w którym możemy uchwycić życie i poczuć, że jesteśmy tutaj, aby żyć, cieszyć się nim i pięknem.

 

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close