Search

Tribù – gorące nowości na lato 2022

Tribù_kolekcja 2022_pointofdesign.pl

Tribù – belgijski producent mebli outdoorowych zapowiada kolejny gorący sezon z pięknymi nowościami, które w pełni pozwolą cieszyć się słońcem i czasem na świeżym powietrzu.

 

Tribu, kolekcja Senja, projekt: Studio Segers

Tribù – kolekcja Amanu, projekt: Yabu Pushelberg

Świętując sztukę destylacji, projektanci Yabu Pushelberg hojnie pracowali z czasem, aby dopracować Amanu do jego najbardziej podstawowej formy, emanującej czystością i spokojem. Odkrywając organiczne piękno i trwałość drewna tekowego, pracownia stworzyła stół i krzesła charakteryzujące się dużymi proporcjami.

Krzesła wyposażone są w plecione siedziska Canax® na bazie konopi, zawieszone w ramie z drewna tekowego o stonowanych oparciach, tworząc iluzję unoszącego się krzesła. Szerokie, ceramiczne płytki stołu jadalnego wydają się unosić na dyskretnej, ale solidnej ramie z drewna tekowego, tworząc niezwykłą lekkość. Zaokrąglone krawędzie zarówno profili z drewna tekowego, jak i zewnętrznych płytek ceramicznych nadają miękki i harmonijny wygląd.

 

Tribù – kolekcja Senja, projekt: Studio Segers

Senja zaprasza na relaks w kolekcji, która łączy w sobie wygodę i wszechstronność. Krzesła są zaprojektowane wokół wyprofilowanego oparcia z mocno naciągniętego sznurka Canax® na bazie konopi. Precyzyjnie utkany sznurek delikatnie podtrzymuje plecy i nadaje krzesłu otwarty i lekki wygląd. Uniwersalność, będąca podstawową cechą kolekcji Senja, krzesła są dostępne z siedziskami z lnu lub wenge oraz do wyboru z nogami z lnu, wenge lub teak. Leżak Senja ma obszerne poduszki dla absolutnej wygody i może być wyposażony w pełnowymiarowy stolik z drewna tekowego.

Tribù – kolekcja Tosca, projekt: Monica Armani

Kolekcja outdoorowa Tosca jest jednocześnie ciepła i zachęcająca, stylowa i intrygująca. Po raz pierwszy Tribù wezwał projektantkę do narysowania mebla ogrodowego z bardziej kobiecym akcentem. Monica Armani odniosła sukces w swoim wyzwaniu: zaokrąglone formy, zwężające się nogi i elegancka obudowa siedziska z malowanej proszkowo stali nierdzewnej, obita bardzo szerokim oplotem. Materiał, z którego wykonana jest plecionka, jest naprawdę innowacyjny: pianka jest otoczona bezszwową powłoką z dzianiny tekstylnej i poliolefiny, co sprawia, że ​​materiał jest odporny na warunki atmosferyczne, ale także zaskakująco miękki w dotyku. Komfort siedzenia jest szczególnie przyjemny, również dzięki wygodnym poduszkom zewnętrznym.

Zobacz także:

Meble tarasowe | outdoor w roku 2020

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close