Search

Villa Vellamo- nowoczesny luksus

SPA

Nad malowniczym jeziorem Päijänne, położonym tylko 9km od Asikkali w południowej Finlandii, znajduje się ekskluzywny resort Villa Vellamo.

W bliskim kontakcie z przyrodą

Villa Vellamo zlokalizowana jest w najnowszej części Lehmonkarki Resort, gdzie najważniejsze są spokój, prywatność oraz bliski kontakt z naturą. Ostatni z tych aspektów stanowi również motyw przewodni wystroju wnętrza. Obiekt ten jest przystosowany do organizacji różnego rodzaju wydarzeń: konferencji, rodzinnych spotkań, bankietów czy wesel. Oświetlenie poszczególnych pomieszczeń oraz układ ścian został specjalnie dobrany, w sposób, dzięki któremu hotel łatwo można dopasować do wymagań klientów. Pracownia The Design Company DSign Vertti Kivi & Co, której motto brzmi „Tworzymy, dostarczamy, projektujemy”, opowiada, co inspirowało architektów do aranżacji tego typu miejsca:

„Nasza firma  DSign Vertti Kivi & Co jest znana z projektów, w któych zwraca się szczególną uwagę na tworzene nastroju. Hall główny Villa Velamo Resort pełen jest światła i elementów dekoracyjnych. By zachwycić wchodzących do hotelu gości, zdecydowaliśmy się na umieszczenie na ścianach lamp Coltrane firmy DelightFULL, które na myśl przywodzą zapalone pochodnie. A wszystko po to, by już po przekroczeniu progu, każdy mógł poczuć przyjazną, ciepłą, a zarazem pełną luksusu atmosferę.”

Villa Vellamo- natura jest najważniejsza

Region Lehmonkärki od wieków słynie z pięknego krajobrazu, a w szczególności z jeziora Päijänne, w pobliżu Asikkali. To cudowne, a zarazem tajemnicze miejsce jest swoistą mieszanką dzikiego szaleństwa i nowoczesnego luksusu, który pozwala na czerpanie sił z natury. Najbardziej luksusowa część resortu to willa prezydencka idealnie obrazująca to połączenie. Wystrój wnętrza został dokładnie przemyślany w każdym calu. Dzięki temu, żaden przebywający w środku gość, nie zapomni o tym, jak ważna jest otaczająca człowieka natura.

W tej nowoczesnej, wyłożonej ekskluzywną drewnianą boazerią willi znajduje się także kuchnia, jadalnia, salon z telewizorem oraz sauna. Oprócz tego, na gości czeka w pobliżu prywatna plaża z pomostem, taras, kominek oraz jacuzzi. A wszystko to tylko 1,5 godzinny drogi z Helsinek.

__________________________________________

DSign Vertti Kivi & Co | The interior design company

Pracownia DSign Vertti Kivi & Co zatrudnia najlepszych ekspertów w dziedzinie wzornictwa od ponad piętnastu lat. Każdy projekt skupia zespół złożony z innych projektantów. Dzięki temu prace są niepowtarzalne i kończą się pewnym sukcesem.

Zobacz także:

Takeaway hotel

Peter Zumthor: od gwiazdy spa, do króla term

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close