Search

Wave Apartments w Międzyzdrojach

Wave Apartments 01
Wave Apartments Międzyzdroje to wyjątkowa inwestycja, powstająca w pierwszej linii brzegowej w Międzyzdrojach. Nowoczesna architektura, niepowtarzalny design, bogata oferta całorocznych atrakcji oraz koncept gastronomiczny to kwintesencja nadmorskiej nieruchomości w stylu „Wellness”. Kompleks obejmuje pięć 10-piętrowych budynków apartamentowych, w których znajdzie się  ponad 400 luksusowych lokali mieszkalnych. Pierwszy etap inwestycji zostanie oddany do użytku w I kwartale 2021 roku.
Wizualizacja Wave Apartments 02
Katalogi ze zdjęciami inwestycji, wizualizacje wnętrz czy wirtualne spacery po gotowych mieszkaniach – odchodzą powoli do przeszłości. Dziś liczy się doświadczanie wnętrza, czyli bezpośrednie obcowanie klienta z przestrzenią. Tego właśnie oczekują osoby, które planują zainwestować w nieruchomość, szczególnie tę klasy premium. Chcą w rzeczywistości zobaczyć, dotknąć i poczuć oferowany luksus. Taką możliwość daje showroom Wave Apartments w Międzyzdrojach, który jest nie tylko wizytówką nadmorskiej inwestycji. Jednocześnie to przestrzeń, w której można bezpośrednio zetknąć się z koncepcją projektu. A także ocenić jego jakość i zweryfikować ofertę z rzeczywistością

showroom Wave Apartments 03

Showroom, jako wizytówka

Showroom to miejsce, w którym firma spotyka się z klientem, prezentując swoje wartości, DNA marki oraz to, co może mu zaoferować. Tę koncepcję wykorzystał deweloper powstającej luksusowej inwestycji w Międzyzdrojach – Wave Apartments. W lipcu otwarto więc apartament pokazowy dla obecnych – i przyszłych klientów. Czemu służą takie miejsca?

showroom_Wave_Apartments_04

 

Showroom to z jednej strony przedstawienie koncepcji dewelopera, architektów oraz projektantów. A z drugiej – standardu wykończenia i luksusu inwestycji. W apartamencie pokazowym klienci sprawdzą, czy Wave Apartments to miejsce szyte na miarę ich mieszkaniowych marzeń i  inwestycyjnych oczekiwań”. Tak o projekcie opowiada Wioleta Lipska, Dyrektor Działu Marketingu.

showroom_Wave_Apartments_05

Ponadczasowy apartament

Architekt Agnieszka Drońska, właścicielka pracowni Baszta projektowanie wnętrz, stworzyła przestrzeń, w której dominuje nowoczesna klasyka z nutą glamour. Główną inspiracją dla tego luksusowego wnętrza stała się sama lokalizacja inwestycji, czyli Wybrzeże Bałtyckie. Architektka nadmorski klimat osiągnęła między innymi dzięki wykorzystaniu barw. Ściany nawiązują do koloru plażowego piasku, elementy dekoracji – obrazy – są interpretacją nadmorskich tematów. Z kolei roślinność, wypełniająca przestrzeń, nawiązuje do flory, którą znajdziemy na wydmach. Tym, co wyróżnia showroom, jest przede wszystkim wyjątkowy widok na międzyzdrojską plażę oraz okolicę. Ale także jasna kolorystyka, nadająca świeżości i obecność detalu we wnętrzu apartamentu pokazowego.

Apartament  to połączenie wygody i wysokiego standardu z dbałością o szczegóły. Istotne jest, żeby takie wnętrze z jednej strony wyglądało luksusowo, ale przy tym było ciepłe i stwarzało przytulny klimat. Bardzo istotny jest tym przypadku detal, który tworzy wnętrze. Dodatkowo, niezbędny do osiągnięcia pożądanego efektu, jest niebanalny design oraz najwyższa jakość materiałów. – powiedziała architekt Agnieszka Drońska, właścicielka pracowni Baszta projektowanie wnętrz.

 

showroom_Wave_Apartments_06
Showroom Wave Apartments w Międzyzdrojach to miejsce umożliwiające potencjalnym inwestorom obejrzenie standardowego wyposażenia. Takiego jakie znajdzie się w powstających apartamentach, tj. podłóg, zabudowy kuchennej wraz ze sprzętami AGD oraz łazienki. Pozostała część zaaranżowanej przestrzeni showroom’u może stać się inspiracją dla przyszłych właścicieli. Może także pomóc im w określeniu ich potrzeb oraz oczekiwań, dotyczących finalnego wykończenia ich własnego apartamentu.
Wnętrza showroomu Wave Apartments w Międzyzdrojach można zobaczyć po uprzednim umówieniu się z deweloperem: https://www.greenhousedevelopment.pl/wave#!galeria.

 

Więcej informacji o Wave Apartments znajduje się na stronie: www.wavemiedzyzdroje.pl

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close