Search

Cattelan Italia w londyńskim Harrods

Cattelan Italia_HARRODS 01

Cattelan Italia to marka i symbol stylu życia 100% Made in Italy. Światowy punkt odniesienia w dziedzinie mebli do przestrzeni dziennych oraz sypialni. 1 lipca w Harrods miała miejsce inauguracja nowej ekspozycji z dwoma nowymi ekskluzywnymi i scenograficznymi aranżacjami „Contemporary & Modern” Masterplan.

Cattelan Italia_HARRODS 02

15-letnia współpraca Cattelan Italia i Harrods odświeża w ten sposób wizerunek i rozwój handlowy obu marek. Co więcej jest częścią prowadzonego już od kilku miesięcy szerszego projektu restrukturyzacji całego londyńskiego domu handlowego. Z kolei Cattelan Italia tymi działaniami potwierdza determinację i inwestycje w strategię rozwoju na arenie międzynarodowej.

Cattelan Italia_HARRODS 03

Firmy wybrane do tego innowacyjnego projektu dotyczącego wnętrz to niewielka selekcja najbardziej prestiżowych producentów na świecie. Nic dziwnego, że aż 12 z nich to najlepsze włoskie marki, ambasadorzy jakości Made in Italy. Nie mogło wśród nich zabraknąć Cattelan Italia.

Cattelan Italia_HARRODS 04

Nowa przestrzeń o powierzchni ponad 120 metrów kwadratowych znajduje się na trzecim piętrze. Wypełnia ją esencjonalny, architektoniczny i autentyczny nastrój, który emanuje z każdego cennego detalu kolekcji. Wszystko tutaj, od podświetlanego logo, przez ściany pokryte czarnym wiązem po tapety, odzwierciedla wyrafinowany styl życia.

Cattelan Italia_HARRODS 05

W tej scenerii błyszczą bestsellery, takie jak Skorpio, Stratos i Premier. Nie mniej zachwycają niektóre najnowsze kolekcje wprowadzone podczas Salone del Mobile 2019. Wśród nich znajdziemy Dragon Ceramics projektu Paolo Cattelana z blatem z marmuru emperador. Ten ekskluzywny i wyrafinowany produkt debiutuje na rynku brytyjskim. Charakteryzuje się nowoczesnym designem, wzmocnionym ciepłymi żyłami materiału.

Cattelan Italia_HARRODS 06

W rzeczywistości, oprócz stołów, które przez 40 lat stanowiły podstawę eksploracji różnych stylów i inspiracji dla firmy, głównymi bohaterami tej przestrzeni są również krzesła, regały, kredensy, lampy i dywany dla pełnej i kompleksowej oferty.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close