Search

Kuchnia w najlepszym wydaniu | SieMatic SLX PURE

Kuchnia w SF96 siematic SLX PURE 01

SieMatic od dziesięcioleci jest synonimem ponadczasowej elegancji wnętrz kuchennych. W swoim jubileuszowym, 90. roku istnienia, marka nie ustaje w pokazywaniu nowych standardów. Do inspirujących i nie podlegających krótkoterminowym trendom kolekcji Urban, Classic i Pure, dołącza właśnie nowa linia SLX Pure. To kuchnia w najlepszym wydaniu, tworząca intrygujące tło dla kulinarnych eksperymentów.

Kuchnia w SF96 siematic SLX PURE 02

Kuchnia w przyszłości

90-letnia historia marki SieMatic, dostępnej w Studio Forma 96odzwierciedla historię kuchni. Począwszy od koncepcji oryginalnego bufetu kuchennego, przez pierwszą na świecie zabudowę bez uchwytów, po nowoczesne, holistyczne koncepcje wyposażenia. Mała rodzinna firma, powstała w 1929 roku, nie bez przyczyny znana jest dziś na całym świecie jako marka z segmentu premium. Wyznacza bowiem standardy pod względem nie tylko estetyki, personalizacji czy funkcji, ale przed wszystkim stosowania nowoczesnych technologii.

Kuchnia w SF96 siematic SLX PURE 03

Więcej przestrzeni życiowej

Najnowsza propozycja marki, SieMatic SLX PURE, zachwyca estetyką wykonania. To widoczne na pierwszy rzut oka delikatne proporcje i transparentne powierzchnie. Z bliska oczarowuje elementami o grubości zaledwie 6,5 milimetra, wpuszczanymi uchwytami i materiałami. Wykorzystano tu bowiem najszlachetniejsze z nich, czyli fornir, szkło i aluminium. Cechą charakterystyczną SLX Pure są duże, przyciemniane elementy szklane, połączone z dyskretnie zintegrowanym z szafkami oświetleniem LED. Gra powierzchni ze światłem stwarza osobliwe wrażenie lekkości i unoszenia się poszczególnych elementów zabudowy w powietrzu.

Kuchnia_w_SF96 siematic SLX PURE 04

Najnowsza linia kuchenna jest częścią kolekcji PURE, charakteryzującej się minimalistycznym i przejrzystym designem. W ofercie Studio Forma 96 znajdziemy także inne linie SieMatic. Mamy więc stylową URBAN, umożliwiającą wyjątkowo elastyczne, intuicyjne planowanie przy użyciu pojedynczych mebli. W tym wielokrotnie nagradzanego SieMatic 29, czy reinterpretację klasycznego bufetu kuchennego. Jest także seria CLASSIC, będąca połączeniem tradycji i nowoczesności. Widać to przede wszystkim w kreatywnym połączeniu materiałów z elementami metalu i szkła.

Kuchnia_w_SF96 siematic SLX PURE 05

Z marką SieMatic pracujemy już od 25 lat i właśnie te zabudowy kuchenne najczęściej wybierają nasi klienci. Kuchnie od dawna stanowią bardzo ważne miejsce w przestrzeni życiowej. Co więcej z roku na rok umacniają swoją pozycję ulubionej części domu dla rodziny i przyjaciół. Dla naszych klientów to ważna inwestycja w budżecie. Dlaatego poza odbiorem czysto wizualnym, oczekują przede wszystkim bezpieczeństwa, trwałości i doskonałej obsługi projektowej. Pomagając architektom w wyposażeniu wnętrz inwestorów, często rozpoczynamy od rekomendacji kuchni SieMatic. Doradzamy przy projekcie tej strefy, rekomendując jednocześnie tożsame z jakością SieMatic meble i rozwiązania do pozostałych części domu” – mówią o ofercie SieMatic Janusz Będkowski i Michał Urbaniak, właściciele Studio Forma 96.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close