Search

World Luxury Spa Awards | Spa Hotelu Europejskiego

RWW_Raffles Spa_World Luxury Spa Awards_170719_PL

Raffles Spa wyróżnione prestiżową międzynarodową nagrodą Luksusowe Historyczne Spa Hotelowe w ramach World Luxury Spa Awards. Na początku lipca 2019 w Stankt Petersburgu ogłoszono zwycięzców dorocznych międzynarodowych nagród World Luxury Spa and Restaurant Awards. W czwartej już uroczystości ogłoszenia nagród wzięło udział ponad 200 gości, reprezentujących 90 krajów, 450 spa i 270 restauracji.

Raffles Spa mieszczące się w hotelu Raffles Europejski Warsaw otrzymało
nagrodę Luxury Historical Hotel Spa. W opinii organizatorów plebiscytu nagroda ta jest odzwierciedleniem nieustających starań ukierunkowanych na świadczenie doskonałych usług. Jednocześnie jest także wyjątkowym wyróżnieniem w międzynarodowej branży luksusowych miejsc spa & wellness.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wybierani są w drodze publicznego głosowania, dzięki czemu mają gwarancję niezależnego wyboru. Na ocenę spa wpływa wiele czynników, takich jak marka, lokalizacja, kwalifikacje personelu czy też satysfakcja klientów. W tym roku na przykład, głosujący szczególną uwagę zwracali na wyjątkowy design i klasyczną elegancję obiektów spa.

Nagrody World Luxury Spa Awards po raz pierwszy przyznano już w 2010 roku. Co roku w głosowaniu uczestniczy ponad 250 tysięcy osób z całego świata. Od inauguracji konkursu wzięło w nim udział ponad 600 spa, a nagrody przyznano dotychczas w 65 kategoriach.

Raffles Spa Treatment Room

Raffles Spa

Inspiracją dla Raffles Spa stał się odnawialny cykl kwiatu lotosu, zsynchronizowany
z naturalnym rytmem dnia. Kwiat lotosu jest podziwiany w wielu kręgach kulturowych świata. Jego elegancji, dostrzegalnej już na pierwszy rzut oka, towarzyszy zdolność
do codziennych zmian. To właśnie czyni lotos inspirującym symbolem rewitalizacji
i odnawialnej, naturalnej siły. Jego źródłem jest pąk, skryty pod taflą wody. O brzasku kwiat wychyla się na powierzchnię, by wraz z zapadnięciem nocy ponownie schować się w podwodnym zaciszu.

Równowaga pomiędzy wysiłkiem i wypoczynkiem ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia prawdziwego wewnętrznego spokoju i odnowy. Podróż w Raffles Spa to połączenie tradycyjnych
i nowoczesnych metod, aby zapewnić gościom oazę spokoju w sercu tętniącej życiem Warszawy. Terapeuci Raffles Spa, dzięki swojemu doświadczeniu, wspierają gości w osiągnięciu fizycznej i duchowej harmonii, zapewniając im poczucie orzeźwienia i przemiany.

Raffles Spa to oaza w samym sercu Warszawy. Tworzy ją 5 pokoi zabiegowych oraz
1 pokój VIP dla par. To przyjazna przystań relaksu zapewniająca ekskluzywne zabiegi odmładzające, inspirowane tradycjami azjatyckimi, bliskowschodnimi i europejskimi. W spa znajdują się więc strefy relaksacyjne z saunami, łaźniami parowymi, prysznicami witalności i fontannami lodowymi oraz strefą fitness 24/7, wyposażoną w sprzęt marki Technogym®.

Podczas wyboru partnerów do współpracy Raffles Spa uwzględnia wiele czynników. Marki wyselekcjonowane przez Raffles Spa opierają się na potrzebie dążenia do doskonałości i zrozumieniu indywidualnych oczekiwań klientów. Spa dąży do zachowania zasad ekorozwoju, w duchu społecznej odpowiedzialności marki Raffles. Właśnie z tego powodu zabiegi w warszawskim Raffles Spa przygotowane zostały we współpracy z dwoma kultowymi profesjonalnymi markami kosmetycznymi: Aromatherapy Associates oraz Sisley.

Raffles Europejski Warsaw

Raffles Europejski Warsaw, dawniej Hotel Europejski, rozpoczął swoją działalność w 1857 roku
i przez dziesięciolecia był jednym z najbardziej rozpoznawalnych hoteli w Europie. Dziś symbol XIX i XX wiecznej Warszawy powraca do czasów świetności, otwierając drzwi pod marką Raffles. Już od samego otwarcia pierwszego hotelu w Singapurze w 1887 roku, Raffles stał się ikoną wśród hoteli pięciogwiazdkowych. Dzieję się tak, ponieważ, zapewnia gościom niezrównany serwis w spektakularnych wnętrzach. Raffles Europejski Warsaw jest jednym z trzech, po Paryżu i Stambule, hoteli słynnej sieci Raffles Hotels & Resorts w Europie. Hotel oferuje 106 pokoi i apartamentów, w których wyeksponowano oryginalne elementy wystroju a także kolekcję prac współczesnych polskich artystów. Do dyspozycji gości oddano również restaurację Europejski Grill, legendarny Long Bar, cukiernię Lourse Warszawa, Humidor, Pavilion na hotelowym patio oraz Raffles Spa, teraz uhonorowane przez World Luxury Spa Awards.

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close